TRIBUTE TO MICHAEL JACKSON: Kukulska, Badach, Dąbrowska, Riffertone, Rościńska, Nowak, Starnawski

TRIBUTE TO MICHAEL JACKSON: Kukulska, Badach, Dąbrowska, Riffertone, Rościńska, Nowak, Starnawski

20 listopada 2016, godz. 19:00

Spodek, al. Korfantego 35, Katowice

Bilety w cenach: 79 zł (strefa E), 99 zł (strefa D), 129 zł (strefa C) , 159 zł (strefa B) , 249 zł (strefa A)

Bilety dostępne na: www.goodtaste.com.pl, www.bilety24.pl , www.biletomat.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl oraz w sklepach sieci EMPIK, Saturn, Media Markt i Media Expert

Good Taste Production zaprasza na kolejną odsłonę trasy projektu „Tribute to Michael Jackson Symfonicznie”! Po raz pierwszy symfoniczne aranżacje przebojów króla popu usłyszymy w Katowicach – 20 listopada w katowickim Spodku!
Koncerty projektu „Tribute to Michael Jackson” to symfoniczne widowiska, które w ciągu dwóch poprzednich edycji wypełniły niejedną salę koncertową w Polsce i nie raz porwały publiczność z miejsc. Tegoroczna trasa po raz pierwszy obejmuje aż siedem miast: Warszawę, Wrocław, Poznań, Katowice, Kraków, Szczecin i Gdynię! Tradycyjnie już nieśmiertelne przeboje króla popu, w specjalnie przygotowanych aranżacjach, wykonają: Natalia Kukulska, Kuba Badach, Ania Dąbrowska oraz zespół Riffertone, Kasia Rościńska, Aleksandra Nowak i Maciej Starnawski. Towarzyszyć im będą Chór Akademicki UAM, Orkiestra Symfoniczna l’Autunno oraz band pod kierownictwem Jacka Piskorza, który to objął kierownictwo muzyczne nad całym wydarzeniem.

Tańce pod sceną i niekończące się bisy to tylko część atrakcji, jakie czekają fanów twórczości Michaela Jacksona na kolejnych wydarzeniach. Podczas kolejnych koncertów nie tylko nie zabraknie znanych już autorskich wersji takich hitów jak „Man in the mirror” ,„Heal the World” czy „Dirty Diana”, ale pojawią się również nowe utwory i zupełnie nieznane aranżacje!

Tych, którzy uczestniczyli w koncertach „Tribute to Michael Jackson” nie trzeba przekonywać, by ponownie się na nich pojawili: zadowoleni uczestnicy dotychczasowych koncertów tak oceniają wydarzenia: „Ci, którzy nie byli niech patrzą i płaczą, że nie byli i nie widzieli”, „Rewelacja! Pełen profesjonalizm i doskonała zabawa!”, „Koncert genialny”, „Zwariowałam”.

Michael Jackson to artysta, którego wielkość jest niezaprzeczalna. Wokalista, kompozytor, tancerz, multiinstrumentalista, niekwestionowany król popu i ikona popkultury oraz jedna z najważniejszych postaci w historii muzyki rozrywkowej. Takie piosenki jak „Thriller”, „Black or White”, „Billie Jean” czy „Man in the mirror” zna praktycznie każdy – i to właśnie te przeboje wypełnią projekt „Tribute to Michael Jackson”. Jest to projekt pełen fascynujących brzmień, w który zaangażowanych zostało kilkudziesięciu artystów. Z pewnością przypadnie do gustu wszystkim fanom muzyki na najwyższym poziomie

Skład koncertu:

Ania Dąbrowska – wokal

Kuba Badach – wokal

Natalia Kukulska – wokal

Riffertone – wokal, gitara

Kasia Rościńska – wokal

Aleksandra Nowak – wokal

Maciej Starnawski – wokal

Jacek Piskorz – piano

Bartek Jakubiec – guitar

Wiktor Tatarek – guitar

Michał Dąbrówka – drums

Patryk Stachura – bass

Marcin Górny – keyb

Bogusz Wekka – percussion

Maciej Kociński – sax

Piotr Banyś – trombone

Maciej Gwóźdź – trumpet

Orkiestra Symfoniczna l’Autunno

Chór Akademicki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza

Fotorelacja na WybieramKulturę.pl się pojawi dzięki obecności naszego fotoreportera  Mateusza Nawrot, który będzie na tym wydarzeniu!

katowice

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/wk2021/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757