Antonia przedstawia nowy utwór w latynoskim klimacie

ANTONIA powraca z nowym singlem “Dinero”– angielsko-hiszpańskim utworem w klimacie latino, który powstał we współpracy z młodą, meksykańską raperką Yoss Bones. ANTONIA to artystka znana z takich utworów jak: ”Taifun”, ”Rebound”, ”Lie I Tell Myself”, czy ”Muți”

“Uwielbiam klip do >>Dinero<<- to cała ja, mój styl, taka, jaką chcę być – seksowna i zabawna. Pracowałam nad nim z moim ulubionym teamem: Bogdan Păun, Alex Mureșan, Chris Poszet
i Andra Marta z NGM Creative. Jeżeli chodzi o piosenkę, współpracowałam z zespołem, który stworzył “Matame”– Alex Parker i Marius Dia. Dzięki, chłopaki! Miejmy nadzieję, że utwór odniesie nie mniejszy sukces niż ten poprzedni. Cieszę się, że Yoss Bones dołączyła do tego całego szaleństwa- dodaje fajnego vibe’a do całości. Mam nadzieję, że Wam się spodoba!” – powiedziała ANTONIA.

Yoss Bones (ponad 1M słuchaczy miesięcznie na Spotify, ~500 tysięcy subskrypcji na Youtube & Instagram) to artystka pochodząca z Salamanki, Guanajuato (Meksyk), która skupia się głównie na takich gatunkach jak Rap i R&B. Swoją karierę muzyczną rozpoczęła bardzo wcześnie i od razu została świetnie przyjęta przez publiczność, a jej muzyczna ewolucja i rozwój na scenie hip-hopowej szybko zyskały uznanie.

Autorami tekstu do “Dinero” są Marius Dia, Alex Parker, Yoss Bones, Adriana Opriș, Maria Alexandra Florea, produkcją zajął się Alex Parker i Marius Dia- to ten sam duet, który odpowiedzialny był za “Matame”.

Za reżyserią klipu stoi natomiast NGM Creative (Bogdan Păun- reżyser i Alexandru Mureșan- zdjęcia), sam koncept został stworzony przez Chrisa Poszet i Andra Marta, produkcja video- Loops Production. Za wygląd Antoni odpowiadali natomiast: Andra Manea (make-up), George Cozma (włosy) i Cristina Crăciun (stylistka).
Obserwuj Antonię:
FACEBOOK
INSTAGRAM
YOUTUBE

Leave A Reply

Your email address will not be published.