ARCHIVE „25 LIVE” ALBUM DOSTĘPNY ZA DARMO

Kolektyw z Londynu, czyli zespół Archive, zrobił nie lada niespodziankę swoim fanom. 31 stycznia ukazał się bowiem live album zespołu „Archive 25 Live”. Płytę można ściągnąć za darmo pod tym adresem: https://show.co/n7vbXO4 .

Materiał na płytę został zarejestrowany podczas rocznicowego tournee, które zespół odbył w 2019 r. Trasę „25 Live” kolektyw rozpoczął w maju, w Paryżu od wyprzedanego koncertu w La Seine Musicale, kontynuując występem w Amfiteatrze Akropol w Atenach, odwiedzając w sumie 16 krajów i zamykając trasę w połowie grudnia w Barcelonie. 

„Bez wątpienia to była nasze największe przedsięwzięcie na żywo. Graliśmy w niesamowitych miejscach z widownią wypełnioną po brzegi. To była wielka celebracja każdego wieczoru! Darmowy album jest prezentem nie tylko dla tych fanów, którzy uczestniczyli w koncertach, ale również tych tych, którzy nas wspierali przez te ostatnie 25 lat naszej kariery” – mówi Darius Keeler. 

Albumowi towarzyszy film dokumentalny, który wyreżyserował jeden z wokalistów formacji Dave Pen.

„Zawsze chciałem eksperymentować z filmem. Robiłem klipy przy innych projektach. Bardzo chciałem udokumentować tak ważną dla Archive trasę, dać wgląd fanom w życie zespołu podczas wielkiego torunee” – mówi Dave.

Tracklista „25 Live”:

1. You Make Me Feel

2. Fuck U

3. Kings Of Speed

4. Bullets

5. Wiped Out

6. Pulse

7. System

8. Baptism

9. The Empty Bottle

10. Kid Corner

11. Violently

12. Remains Of Nothing

13. Erase

14. Finding It So Hard

15. End Of Our Days

16. Collapse Collide

17. Controlling Crowds

18. Dangervisit

19. Lights

20. Again

Ściągnij „25 Live”

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.