ArtCafe Barakah — koncert IGOR HERBUT SOLO

Po wspaniałym wiosennym koncercie już po raz drugi Teatr BARAKAH będzie gościć Igora Herbuta – tym razem w ramach jubileuszu 15-lecia teatru w cyklu Muzyczna Jesień.

Igor Herbut to lider grupy LemON, kompozytor, wokalista, autor tekstów, producent wszystkich czterech albumów zespołu. Ma na koncie wiele nagród, złotych i platynowych płyt, a także trzy nominacje do Fryderyka. Pochodzi z Przemkowa w zachodniej Polsce, ale jego korzenie sięgają Beskidu Niskiego, skąd wywodzi się jego rodzina. Łemkowskie tradycje, w których został wychowany do tej pory silnie odciskają się w tworzonej przez niego muzyce.

Dzięki swojej niespożytej energii i wyjątkowej emocjonalności, którą potrafi przekuć na dźwięki i słowa, Igorowi udało się osiągnąć komercyjny sukces swoją niekomercyjną muzyką. Jego warsztat wokalny (będący wypadkową łemkowskich tradycji, studiów jazzowych na Uniwersytecie Zielonogórskim oraz własnych poszukiwań) i niespotykaną barwę głosu docenili nie tylko słuchacze, ale i największe muzyczne autorytety w kraju. Igor został zaproszony do współpracy m.in. z takimi artystami jak Hey i Kasia Nosowska, Kayah, Zakopower, Adam Sztaba, Agnieszka Chylińska, Jan Borysewicz.

LINKI:
https://www.facebook.com/igor.herbut.oficjalny/

BILETY: 100 zł

✘ Zakup: pn.-pt. w godz. 10:00-17:00 i na godz. przed każdym wydarzeniem w kasie Teatru Barakah przy Paulińskiej 28 / http://teatrbarakah.com/barakah-wp/bilety/ / przed koncertem

  • Rezerwacja: rezerwacje@teatrbarakah.com / 12 397 80 47
Leave A Reply

Your email address will not be published.