BALTHAZAR prezentuje klip do „Entertainment”

Zespół Balthazar ujawnił nowy klip, który powstał do utworu „Entertainment”. W teledysku możemy zobaczyć nowego członka grupy  Tijsa Delbeke, który zastąpił Patricię Vanneste.

Video można obejrzeć tutaj.

„Entertainment” powstał pod koniec nagrywania płyty, jako jeden z ostatnich utworów. Jest to dość lekka piosenka celebrująca beztroskie podejście do branży rozrywkowej. Skomponowaliśmy dość ambitny album, ale nie chcemy traktować siebie zbyt poważnie”  – mówi Maarten Devoldere.

„Entertainment”  zwiastuje najnowszy krążek formacji „Fever”. Płyta trafi na półki sklepowe 25 stycznia nakładem wytwórni Play It Again Sam.

Przerwa, którą Maarten Devoldere i Jinte Deprez wykorzystali na realizację różnych indywidulanych zainteresować zarówno w sferze prywatnej, jak i twórczej skutkuje skomponowaniem najbardziej spójnego albumu jaki do tej pory nagrał zespół.

Maarten Devoldere wydał dwa krążki pod pseudonimem Warhaus, co uwolniło go od wszelkich ograniczeń związanych z pracą nad utworami Balthazar. Po dość intensywnym okresie udał się do Kurdystanu odpocząć i złapać inną perspektywę. Jinte Deprez pozostał w Ghent i nagrał old-schoolową płytę R&B jako J. Bernardt. Wolność tworzenia i sukcesy związane z solowymi projektami wywołały w muzykach tęsknotę za wspólnym komponowaniem utworów.

1 marca 2019 r. zespół odwiedzi Polskę i zagra w warszawskim klubie Proxima.

„Fever” video Facebook I Instagram

Leave A Reply

Your email address will not be published.