Beata Kozidrak zaskakuje kolejnym teledyskiem! Obejrzyj „Niebiesko – zielone”!!!

Beata Kozidrak zaskakuje kolejnym teledyskiem! Obejrzyj „Niebiesko – zielone”!!!

 

„Niebiesko – zielone” to trzeci singiel z ostatniej solowej płyty Beaty Kozidrak zatytułowanej „B3”. Ten dynamiczny, wpadający w ucho utwór ma ogromne szanse powtórzyć sukces hitu „Upiłam się tobą” i zawojować radiowe listy przebojów. Słowa do piosenki napisała Artystka, a za nowoczesne brzmienie odpowiedzialni są: Marcin Limek (również producent muzyczny całej płyty „B3”), Artur Daniewski (Bajm), Robert Kalicki (Lombard, Krzysztof Krawczyk).

Klip do „Niebiesko – zielone” nagrany został w studio ATM w Warszawie. Scenariusz stworzyli Beata Kozidrak oraz Michał Pańszczyk, za zdjęcia odpowiada Adam Romanowski, a unikatowe animacje wykonała Bogna Kowalczyk.

img_3581

„B3” – trzeci solowy album w dorobku Beaty ukazał się 16 września b.r. (POSŁUCHAJ LUB POBIERZ TUTAJ). Jak mówi sama artystka: Zrobiłam płytę o jakiej marzyłam. Z pełną świadomością sięgnęłam po młodych ludzi, którzy pomogli mi przy tworzeniu tego materiału. Są kreatywni i jeszcze bardzo im się chce! A ponieważ mi też bardzo się chce pracować, kreować i tworzyć nowe rzeczy, to się fantastycznie zgraliśmy! Płyta ukazała się w dwóch wersjach: standardowej i deluxe. Ekskluzywne wydanie, oprócz 11 podstawowych piosenek, zawiera dodatkowy krążek z premierowym utworem, angielską wersją ballady „Zamek z piasku”, remiksami dwóch singli „Bingo” oraz „Upiłam się tobą” oraz trzy zaskakujące akustyczne wersje piosenek z wydania standardowego.

 

Zdjęcia z backstage klipu: Karolina Grabowska

img_3242 img_3445

***

 

Obserwuj BEATĘ w Internecie:

Facebook | Instagram | YouTube

Leave A Reply

Your email address will not be published.