Bedoes zagra na Co Jest Grane Festival

Do programu tegorocznego Co Jest Grane Festival & Women’s Voices Kolektyw dołącza jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce –  Bedoes. Podczas wydarzenia zaplanowanego na dni 16 i 17 czerwca br. w Warszawie usłyszymy aż 12 koncertów takich gwiazd, jak m.in. Nosowska, Mrozu, Margaret, Tymek i Rubens a także kolektywu Women’s Voices.


Wyjątkowy festiwal odbędzie się 16 i 17 czerwca w parku na terenie warszawskiego Ośrodka Wawelska (dawna Skra). Znakiem rozpoznawczym Co Jest Grane Festival, oprócz doskonałych koncertów, od dawna są piknikowa atmosfera, festiwalowe spotkania i rozmowy, moc atrakcji familijnych dla rodzin z dziećmi, a także najlepsze foodtracki z kuchnią z całego świata.

 

Do ogłoszonych już artystek i artystów takich, jak: Nosowska, Margaret, Mrozu, Rubens, Tymek, Baranovski i Matylda/Łukasiewicz oraz Women’s Voices Kolektyw dołączył Bedoes 2115.

. W ubiegłym rokumuzyk znalazł się w pierwszej dziesiątce najczęściej słuchanych artystów i artystek ostatniej dekady w Polsce na platformie streamingowej Spotify, a jego piosenka „Bedoesiara” na platfomie YouTube ma już ponad 13 milionów odsłon, a liczba ta  nieprzerwanie rośnie. O samym autorze było już głośno po wydaniu w 2019 r. debiutanckiej płyty „Aby śmierć miała znaczenie”.

Bedoes 2115 w swojej twórczości ma świadomość, że po rap sięgają często bardzo młodzi odbiorcy i odbiorczynie z problemami, którzy potrzebują pomocy, dlatego postanowił uczyć ich tolerancji nie zamiast nienawiści czy przemocy.  Artysta próbuje odczarować powielany w polskim hiphopie wizerunek faceta, któremu nie do twarzy jest uronić łezkę. Bedoes 2115 otwarcie wyśpiewuje, że ukrywanie uczuć jest niemęskie, zwłaszcza pod płaszczykiem agresji.

Podkreślając swoje przywiązanie do podwórkowych korzeni i przyjaciół, raper w 2022 r. powołał do życia własną wytwórnię 2115.

Miejski festiwal także i w tym roku zakręci się wokół kobiet. Każdego festiwalowego dnia Co Jest Grane Festival pojawi się koncert, w ramach któregozaprezentuje się eklektyczna kobieca reprezentacja rodzimej sceny, czyli Women’s Voices Kolektyw. Artystki, które na co dzień chadzają różnymi muzycznymi szlakami, staną na jednej scenie pod czujnym okiem spirytus movens całego przedsięwzięcia – dyrektorki artystycznej Pauliny Przybysz. W duchu siostrzeństwa i hasła girl power kolejny raz zaprosi nas ona na niebanalną muzyczną podróż, której przewodniczkami będą śpiewające kobiety. O tym, kto wystąpi w tym roku w składzie kolektywu, dowiemy się już niebawem.

Co Jest Grane Festival. & Women’s Voices Kolektyw  

16-17 czerwca 2023 r., park na terenie Ośrodka Wawelska (dawna Skra)

przy ul. Wawelskiej 5 w Warszawie

Aktualne informacje o festiwalu publikowane są na: 
https://www.facebook.com/cojestgrane24festival

 

Organizatorem wydarzenia jest Agora S.A.

Partnerzy festiwalu: Miasto Stołeczne Warszawa i Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa.

Partner główny: Answear.Lab.

Sponsor: Perła Browary Lubelskie.

Partner Merytoryczny: Stowarzyszenie Autorów ZAiKS.

BILETY: Going.pl, eBilet.pl, Empik Bilety, Biletomat.pl i kicket.com. 

 

Bilet jednodniowy – 159 zł

Karnet dwudniowy – 259 zł

Bilety dla dzieci:
– z posiadania biletów zwolnione są dzieci do lat 5.
– od 6. do 12. roku życia obowiązuje zniżka 50% ceny biletu.

Bilety dla osób z niepełnosprawnościami:

– w sytuacji, gdy uczestnikiem imprezy jest osoba niepełnosprawna posiadająca orzeczenie znacznego lub umiarkowanego stopnia niepełnosprawności wraz z osobą towarzyszącą – opiekunem, organizatorzy zwalniają opiekuna od obowiązku zakupu biletu, z tym zastrzeżeniem, iż opiekun ma prawo do bezpłatnego wstępu na teren imprezy i przebywania na nim wyłącznie w obecności osoby niepełnosprawnej (warunkiem udziału w imprezie osoby niepełnosprawnej jest nabycie przez nią biletu). Okazanie dokumentu orzeczenia o niepełnosprawności w stopniu, o którym mowa powyżej, następować będzie przy wejściu na Imprezę za wyraźną i dobrowolną zgodą osoby niepełnosprawnej. Liczba miejsc dla osób niepełnosprawnych jest ograniczona. W celu zakupu biletów dla osób niepełnosprawnych z orzeczeniem o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności prosimy o kontakt mailowy pod adresem – niepelnosprawni@ebilet.pl.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.