BEYONCÉ – RENAISSANCE WORLD TOUR w Warszawie

BEYONCÉ POWRACA NA ŚWIATOWĄ SCENĘ W RAMACH

RENAISSANCE WORLD TOUR

WELCOME TO THE RENAISSANCE

27 czerwca 2023 – Warszawa, PGE Narodowy


40 koncertów w Ameryce Północnej i Europie


Środa, 1 lutego 2023, Los Angeles, Kalifornia – po niezwykle udanym wydaniu siódmego studyjnego albumu BEYONCÉ, RENAISSANCE, globalna supergwiazda ogłosiła wczoraj RENAISSANCE WORLD TOUR, jej pierwszą solową trasę od ponad sześciu lat. Północnoamerykańska część trasy wykorzystuje technologię Ticketmaster Verified Fan, aby zapewnić większy dostęp do biletów. Fani mogą zarejestrować się już teraz TUTAJ. Sprzedaż biletów rozpocznie się w poniedziałek, 6 lutego 2023 roku, zaczynając od ekskluzywnej przedsprzedaży dla członków BeyHive.

Trasa w 2023, wyprodukowana przez Parkwood Entertainment i promowana przez Live Nation, rozpocznie się 10 maja 2023 roku w Friends Arena w Sztokholmie, zatrzymując się w całej Europie w Cardiff, Edynburgu, Sunderland, Paryżu, Londynie, Marsylii, Amsterdamie, Warszawie i innych. Następnie trasa będzie kontynuowana w Ameryce Północnej, z występami w Toronto, Chicago, East Rutherford, Atlancie, Las Vegas, Los Angeles, Houston i innych.

RENAISSANCE WORLD TOUR odwiedzi również Brukselę, Barcelonę, Kolonię, Frankfurt, Hamburg i inne miasta w Europie w maju i czerwcu. Dodatkowe miasta w Ameryce Północnej to Boston, Charlotte, Dallas, Detroit, Kansas City, Louisville, Miami, Minneapolis, Nashville, Nowy Orlean, Filadelfia, Pittsburgh, San Francisco, St. Louis, Tampa, Vancouver i inne.

Podobnie jak w przypadku poprzednich tras, Beyoncé odciśnie swój ślad również poza sceną, dzięki BeyGOOD, inicjatywie, która powstała w 2013 roku, aby wspierać ludzi i programy na całym świecie. BeyGOOD będzie kontynuować swoje dziedzictwo filantropii, skupiając się na sprawiedliwości ekonomicznej poprzez wspieranie organizacji, które służą zmarginalizowanym i zaniedbanym społecznościom dostępem do stypendiów, możliwością staży, które prowadzą do znalezienia pracy, oraz zasobami wspierających przedsiębiorczość.

W różnych miastach podczas całej trasy BeyGOOD będzie wspierać przedsiębiorców poprzez lunche Black Parade Route, celebrując właścicieli małych firm, przyznając granty i oferując usługi z globalnymi partnerami, aby promować zrównoważony rozwój biznesu. Tysiąc małych firm otrzyma wsparcie o wspólnej wysokości jednego miliona dolarów.

BeyGOOD będzie również wspierał studentów poprzez fundusze stypendialne, które zostaną przekazane szkołom wyższym i uniwersytetom w dziesięciu miastach na trasie. Każda szkoła otrzyma sto tysięcy dolarów i wybierze studentów, którzy otrzymają stypendium. Całkowite zaangażowanie BeyGOOD w stypendia podczas RENAISSANCE WORLD TOUR wyniesie milion dolarów. 

We współpracy z Beyoncé, Fundacją BeyGOOD, Citi i Verizon zostanie zakupione łącznie 100 biletów w każdym z rynków na trasie koncertowej w USA, które zostaną przekazane lokalnym inicjatywom społecznym.

Znany partner Beyoncé, Tiffany & Co. jest oficjalnym jubilerem RENAISSANCE WORLD TOUR. Tiffany & Co. od dawna zobowiązuje się do odpowiedzialnego postępowania, ochrony środowiska naturalnego, dbania o różnorodność i integrację oraz pozytywnego wpływu na społeczności, w których działa.

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE BILETÓW:

Sprzedaż:

  • Ameryka Północna: Zweryfikowana rejestracja fanów jest otwarta już teraz i zamyka się w różnym czasie w zależności od miasta. Odwiedź beyonce.livenation.com, aby uzyskać dokładne informacje, ponieważ terminy sprzedaży biletów różnią się w zależności od miasta. 
  • Europa: Sprawdź lokalne listy wydarzeń, aby uzyskać pełne informacje o biletach na europejskie daty trasy.

 

Przedsprzedaż:

  • Przedsprzedaż Citi poprzez Verified Fan: Citi jest oficjalną kartą kredytową RENAISSANCE WORLD TOUR. Po przejściu procesu Verified Fan, członkowie Citi mogą mieć dostęp do specjalnej przedsprzedaży Citi Presale powered by Verified Fan na koncerty w Stanach Zjednoczonych. Osoby, które nie są jeszcze członkami Citi, mogą złożyć wniosek o kartę Citi Custom Cash online. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku, nowi członkowie mogą ubiegać się o natychmiastowy dostęp do karty w ramach Citi Presale powered by Verified Fan.* Pełne informacje o przedsprzedaży można znaleźć na stronie www.citientertainment.com, a szczegóły dotyczące natychmiastowego dostępu do Custom Cash na stronie www.citientertainment.com/faq.
  • Przedsprzedaż Verizon Up: Klienci Verizon Up mogą uzyskać dostęp do tej przedsprzedaży, odwiedzając Verizon Up. Verizon oferuje ekskluzywną przedsprzedaż biletów na RENAISSANCE WORLD TOUR w Stanach Zjednoczonych poprzez program lojalnościowy Verizon Up. Klienci będą mieli dostęp do zakupu biletów w przedsprzedaży na wybrane koncerty.

KONCERTY NA TRASIE RENAISSANCE WORLD TOUR:

 

EUROPE

May 10, 2023 – Stockholm, SE – Friends Arena

May 14, 2023 – Brussels, BE – King Baudouin Stadium

May 17, 2023 – Cardiff, UK – Cardiff Principality Stadium

May 20, 2023 – Edinburgh, UK – BT Murrayfield Stadium

May 23, 2023 – Sunderland, UK – Stadium of Light

May 26, 2023 – Paris, FR – Stade de France

May 29, 2023 – London, UK – Tottenham Hotspur Stadium

May 30, 2023 – London, UK – Tottenham Hotspur Stadium

 

June 08, 2023 – Barcelona, ES – Olympic Stadium

June 11, 2023 – Marseille, FR – Orange Velodrome

June 15, 2023 – Cologne, DE – Rhein Energie Stadion
June 17, 2023 – Amsterdam, NL – Johan Cruijff Arena 

June 21, 2023 – Hamburg, DE – Volksparkstadion

June 24, 2023 – Frankfurt, DE – Deutsche Bank Park

June 27, 2023 – Warsaw, PL – PGE Narodowy

 

NORTH AMERICA

July 8, 2023 – Toronto, ON – Rogers Centre

July 12, 2023 – Philadelphia, PA – Lincoln Financial Field

July 15, 2023 – Nashville, TN – Nissan Stadium

July 17, 2023 – Louisville, KY – L&N Federal Credit Union Stadium

July 20, 2023 – Minneapolis, MN – Huntington Bank Stadium

July 22, 2023 – Chicago, IL – Soldier Field Stadium

July 26, 2023 – Detroit, MI – Ford Field

July 29, 2023 – East Rutherford, NJ – MetLife Stadium

 

Aug. 01, 2023 – Boston, MA – Gillette Stadium

Aug. 03, 2023 – Pittsburgh, PA – Acrisure Stadium

Aug. 05, 2023 – Washington, DC – FedEx Field

Aug. 09, 2023 – Charlotte, NC – Bank of America Stadium

Aug. 11, 2023 – Atlanta, GA – Mercedes-Benz Stadium

Aug. 16, 2023 – Tampa, FL – Raymond James Stadium

Aug. 18, 2023 – Miami, FL – Hard Rock Stadium

Aug. 21, 2023 – St. Louis, MO – Dome at America’s Center

Aug. 24, 2023 – Phoenix, AZ – State Farm Stadium

Aug. 26, 2023 – Las Vegas, NV – Allegiant Stadium

Aug. 30, 2023 – San Francisco, CA – Levi’s Stadium

 

Sept. 02, 2023 – Inglewood, CA – SoFi Stadium

Sept. 11, 2023 – Vancouver, BC – BC Place

Sept. 13, 2023 – Seattle, WA – Lumen Field

Sept. 18, 2023 – Kansas City, MO – GEHA Field At Arrowhead Stadium 

Sept. 21, 2023 – Dallas, TX – AT&T Stadium

Sept. 23, 2023 – Houston, TX – NRG Stadium

Sept. 27, 2023 – New Orleans, LA – Caesars Superdome

Więcej informacji o biletach na stronach beyonce.livenation.com oraz tour.beyonce.com. 

*Citi Instant Access Process: *Jeśli wniosek online zostanie zatwierdzony, nowi członkowie karty Citi Custom Cash muszą zapisać swoje tymczasowe informacje o koncie, aby mieć je gotowe podczas próby dokonania zakupu w przedsprzedaży. Nie będą mieli ponownie dostępu do swoich danych, dopóki fizyczna karta nie dotrze do nich pocztą, co może zająć 7-10 dni.

O Parkwood Entertainment

Parkwood Entertainment to firma filmowa i produkcyjna, wytwórnia płytowa i management, założona w 2010 r. przez artystkę i przedsiębiorcę, Beyoncé Knowles-Carter. Z biurami w Los Angeles i Nowym Jorku firma posiada działy zajmujące się muzyką, filmem, wideo, występami na żywo i produkcją koncertów, managementem, rozwojem biznesu, marketingiem, technologią, kreatywnością, filantropią i reklamą. Pod pierwotną nazwą Parkwood Pictures, firma wydała film Cadillac Records (2008), w którym Beyoncé wystąpiła w roli głównej i była współproducentem. Firma wydała również filmy Obsessed (2009), z Beyoncé jako gwiazdą i producentem wykonawczym, zdobywcą nagrody Peabody Award for Entertainment, Lemonade (2017), nominowaną do nagrody Emmy® Homecoming: A Film By Beyoncé (2019), który dokumentuje tworzący historię występ Beyoncé na Coachella Valley Music & Arts Festival w 2018 roku, oraz nagrodzoną Emmy® Black Is King (2020). Parkwood Entertainment wyprodukował The Mrs. Carter Show World Tour (2013-2014), The Formation World Tour (2016) oraz wspomniane występy „Homecoming” na Coachella (2018), a także ON THE RUN Tour (2014) i ON THE RUN II (2018).

O Live Nation Entertainment

Live Nation Entertainment (NYSE: LYV) to wiodąca na świecie firma zajmująca się rozrywką na żywo, składająca się z liderów rynku globalnego: Ticketmaster, Live Nation Concerts i Live Nation Sponsorship. Aby uzyskać dodatkowe informacje, odwiedź stronę www.livenationentertainment.com.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.