Bezkompromisowe uderzenie. Gatunkowy miks i bomba energetyczna – nowy singiel od Dane’a

Po znakomicie przyjętym pierwszym singlu, przyszedł czas na zaprezentowanie się pod szyldem niderlandzkiej wytwórni. 10 kwietnia ma miejsce premiera najnowszego utworu Dane’a – To Me, za którego wydanie odpowiada label Sygye.

Jak powszechnie wiadomo – szczególnie w branży muzycznej, najciężej przeskoczyć poprzeczkę, ustawioną przez siebie samego. Debiutancki utwór Dane’a, czyli Basskick, szturmem wdarł się na listę Beatport TOP-20 i królował na niejednym europejskim parkiecie. Artysta wystąpił między innymi na tak prestiżowych festiwalach jak ADE czy Kingsday i każdym kolejnym występem dawał świadectwo wysokich umiejętności dj’skich.

Wydany 10 kwietnia, premierowy utwór w niderlandzkiej wytwórni Sygye, pokazuje ogromny potencjał Dane’a jako producenta. Singiel zaczyna się od melodyjnej partii wprowadzającej, która po dropie zamienia się w efektowny, miażdżący motyw przewodni. Dane prezentuje house z mocną mieszanką trapu, dubstepu i future bassu – z tego mixu powstaje bezkompromisowe uderzenie.

Wszystko to, co najlepsze we współczesnej elektronice

Sam artysta przyznaje, że chciał stworzyć mocny i energiczny track. Dane garściami czerpie ze swoich ulubionych gatunków muzycznych i bierze z nich to co najlepsze. To Me to efekt współpracy młodego producenta z profesjonalnymi songwriterami, wokalistką sesyjną i osobą odpowiedzialną za mastering.

Zagłębiając się w utwór, nie można wyjść z podziwu, jak 18-letnia osoba była w stanie stworzyć tak świadomy utwór. Muzyczna przygoda Dane’a trwa już pięć lat i jest poparta ciężką pracą, edukacją w szkole didżejskiej i producenckiej w Amsterdamie i setkami godzin spędzonymi za dj’ską konsolą. To Me jest zdecydowanym potwierdzeniem wyczucia, wprawionego ucha i umiejętności producenckich, które artysta szlifuje od 2018 roku.

Przygotowany na podbój parkietów

Jak widać, cechą charakterystyczną Dane’a jest umiejętność wykorzystywania swoich doświadczeń i muzycznych inspiracji na swój własny sposób. Singiel To Me z pewnością nada się idealnie zarówno na house’owe, beach barowe imprezy, jak i na sceny basowe na większych festiwalach.

Artysta coraz mocniej ugruntowuje swoją pozycję w Europie jako DJ – teraz przyszła pora na zmierzenie się z fachem producenckim na szeroką skalę. Czy się udało? Naszym zdaniem tak! Najnowszy utwór od Dane’a jest już dostępny w Internecie na portalach streamingowych.

https://dane-music.com/

facebook.com/Danemusicofficial

https://www.instagram.com/danemusicofficial

Leave A Reply

Your email address will not be published.