Izabela Szafrańska pokazuje nowy klip

Izabela Szafrańska od lat prężnie rozwija swoją działalność artystyczną, m.in. zdobywając wiele nagród muzycznych o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej. Koncertowała w USA, Hiszpanii, Holandii, Niemczech, Mołdawii, Czechach, Słowacji, Rosji, Danii oraz na Białorusi. Teraz jednak stawia na solową karierę w Polsce!

Początek sukcesów medialnych Izabeli, to jej udział w finale VI edycji programu telewizyjnego „Must Be The Music” z siostrzanym zespołem El Saffron, którego była liderką i założycielką. Jesienią 2018 roku została półfinalistką IX edycji programu „The Voice of Poland”, a to dalej zaledwie początek jej kariery!

W 2019 roku rozpoczęła współpracę z wybitnym kompozytorem i aranżerem Marcinem Partyką oraz ze znakomitymi poetami i autorami tekstów. Premiera debiutanckiej albumu Izabeli Szafrańskiej miała miejsce 30 listopada ubiegłego roku. Dzisiaj natomiast szersza publiczność poznała jej najnowszy hit!

Utwór „Wstań” to nowa muzyczna odsłona w klimacie pop charyzmatycznej wokalistki. Całość podpowiada, co należy zrobić, by osiągnąć szczęście i podzielić się nim z innymi. „Więc idź, na ciebie czas i odkryj to, czego Ci brak” – dajcie się ponieść pięknemu głosowi Izabeli i poznajcie jej sposób na drogę do szczęścia!

Leave A Reply

Your email address will not be published.