sanah wydała nową piosenkę w czasie kwarantanny

Fani sanah mają prawo do radości. Równo o północy w serwisach streamingowych pojawił się nowy utwór artystki o tytule „róże – demo w domu”. Mimo tego, iż młoda piosenkarka przygotowuje się do wydania debiutanckiej płyty, to ma w zanadrzu materiał, który nie ukaże się na jej nadchodzącej płycie. W tym wypadku utwór został napisany podczas kwarantanny.

„Chciałam się z wami podzielić taką demką napisaną w całości podczas kwarantanny i nagraną w domu. Był kiedyś czas, gdy czułam się dokładnie tak, jak napisałam w tym tekście. Cieszę się, że mogłam to przelać na papier, myśle że młodsza sanah byłaby wzruszona i przeszczęśliwa, że się to w końcu udało hehe… A i dzisiejsza sanah też się cieszy!” – artystka o nowej piosence.

Ostatnio nawet Zuzia na swoim Instagramie zaśpiewała fragment tej piosenki, ale kto sądził, że wyda nową piosenkę teraz? Jest to zupełnie inna odsłona sanah, surowa, w bardzo minimalistycznej produkcji. Za demo odpowiada Kuba Galiński, który jest producentem m.in największego hitu wokalistki „Szampan”.

sanah pokazuje po raz kolejny, że jest we właściwym miejscu. Miejmy nadzieję, że utwór doczeka się finalnej wersji na kolejnym krążku.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny