Bovska odsłania wszystkie szczegóły czwartego albumu!

Już dziś Bovska odsłania karty swojego nadchodzącego albumu, pokazując jego okładkę. Okładka, jak i całe opakowanie, zostały zaprojektowane przez Bovską. Zdjęcie na okładce wykonał Łukasz Murgrabia, Bovska natomiast zmieniła je układając w kolaż. Więcej grafik stworzych przez Bovską znajduje się wewnątrz opakowania, jednak żeby je zobaczyć trzeba zaopatrzyć się w fizyczny nośnik albumu. Od dziś jest to możliwe w preorderze na bovska.comempik.com oraz na https://kulturalnysklep.pl

Album Sorrento jest dopracowany do granic możliwości zarówno w warstwie muzycznej jak i wizualnej, a fizyczne wydanie albumu – ze względu na walory artystyczne – ma wartość kolekcjonerską.

„Sorrento” jest słodko-gorzkie. Bovska śpiewa o miłości romantycznej, intymnej, dojrzałej i niedoskonałej. Śpiewa o wolności i właśnie o nią zadaję wiele pytań. Szuka sensu w tym co codzienne, zadaje pytania o podstawowe wartości, a czasem o to, co niewygodne.
Na krążku odkryjemy dwanaście utworów i dwa dodatki. Trzy z nich mają już swoje teledyski a mowa o świetnie przyjętych singlach: Leżałam, Będę Przy Tobie oraz Wujek G. Warstwę liryczną Bovska stworzyła sama, jak zawsze. Muzyka napisana została wspólnie z Janem Smoczyńskim, będącym także producentem muzycznym płyty. W jednym z utworów Bovskiej towarzyszy Vienio. 
Żeby go usłyszeć, trzeba będzie poczekać do premiery która już 24 kwietnia. 

Tracklista:
1. Ciao 
2. Między nami 
3. Leżałam
4. Wujek G. 
5. Włącz, wyłącz
6. Sorrento
7. Będę przy tobie
8. Guziki feat. Vienio 
9. Raty 
10. Stany
11. Paolo C. 
12. UVA
13. Pytania 
14. Pa para rapa

Leave A Reply

Your email address will not be published.