Koncertowy serial Romantyków Lekkich Obyczajów

Romantycy Lekkich Obyczajów zapraszają do obejrzenia niezwykłego serialu – serialu koncertowego! W czasach, gdy wiele koncertów, w tym właśnie Romantyków, odwołano, duet zachęca do oglądania koncertowego serialu online w serwisie YouTube.

Na kanale wytwórni SP Records ukazują się regularnie, w każdy wtorkowy wieczór, odcinki koncertu Romantyków Lekkich Obyczajów. Zapis występu zespołu podczas „Neoromantycznej Trasy” w roku 2018 to muzyczna uczta! Romantycy wykonali przekrój utworów ze swoich trzech albumów – „Lejdis& Dżentelmenels”, „Kosmosu dla mas” oraz właśnie „Neoromantyzmu”, nie zabrakło zatem takich hitów, jak „Lodziarka” czy „Poznajmy się”. 

Koncertowe emocje zamknięte w teledyskach koncertowych, uzupełnionych ujęciami z backstage trasy koncertowej to gratka nie tylko dla fanów Romantyków i alternatywnej, ciekawej muzyki – to prezent dla każdego, komu w tych trudnych chwilach brakuje gorących, prawdziwych emocji koncertów i muzyki na żywo.

OBEJRZYJ SERIAL KONCERTOWY ROMANTYKÓW LEKKICH OBYCZAJÓW!

Romantycy Lekkich Obyczajów to alternatywny duet założony w 2011 roku przez Damiana Lange i Adama Millera w Olsztynie. Charakterystyczny styl, w jakim tworzą jest wielobarwnym połączeniem gitary akustycznej, ulicznego folku i rocka alternatywnego z tekstami w języku polskim.
Mają na koncie kilkanaście teledysków oraz trzy płyty wydane w największej niezależnej wytwórni w Polsce – S.P. Records, która wydawała już takich artystów jak: Kult, Strachy Na Lachy, Lao Che, Happysad czy Kaliber 44.
Zagrali dziesiątki koncertów w całej Polsce – w tym podczas Pol’And’Rock Festival, Kortowiady, a także w wielu klubach i na scenach plenerowych. 

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny