Calvin Harris i The Weeknd we wspólnym singlu

Premiera kolaboracji już w ten piątek!Calvin Harris po sukcesie projektu Love Regenerator postanowił wrócić do swojego głównego aliasu i połączyć siły z The Weeknd. Już w ten piątek pojawi się niesamowita kooperacja dwóch gwiazd światowego formatu o nazwie „Over Now”.

Pierwsze znaki, że coś się święci dostali fani śledzący profil The Weeknd na Instagramie. W piątek pojawiło się tam wspólne zdjęcie artystów z dopiskiem „Don’t get too confused”. Dwa dni później wszystko stało się jasne. Obaj muzycy podzielili się grafikami zapowiadającymi premierę wspólnego utworu na najbliższy piątek – 28 sierpnia. Znając dotychczasowe wyczyny tych gwiazd, możemy spodziewać się kolejnych rekordowych wyników po premierze singla.

Calvin Harris to twórca wielu z najczęściej odtwarzanych piosenek na świecie. Jest autorem m. in. „Promises”, „Feels”, „GIant”, czy „One Kiss. Współpracował do tej pory z takimi artystami jak Rihanna, Florence Welch, Rag’n’Bone Man, Sam Smith. Jego utwory zostały odtworzone kilkadziesiąt miliardów razy w serwisach streamingowych i na YouTube.

Źródło: Sony Music Poland

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny