Carly Rae Jepsen rozkwita w dwóch nowych utworach

Nominowana do Grammy, Juno i Polaris Prize, autorka wielu hitów – Carly Rae Jepsen prezentuje dwa nowe utwory! Posłuchajcie przebojowych „Now That I Found You” oraz „No Drug Like Me”.

Single zapowiadają nowy album Carly Rae Jepsen, który ukaże się jeszcze w tym roku. Za produkcję „Now That I Found You” odpowiada Captain Cuts, a „No Drug Like Me” – John Hill oraz Jordan Palmer. Jak mówi sama artystka:

„Now That I Found You” opowiada o haju, w jaki wpadasz, kiedy zakochujesz się i nowa miłość wywraca twoje życie do góry nogami. Wszystkie te emocje, adrenalina – to lepsze niż jakiekolwiek narkotyki. To łączy się z „No Drug Like Me”, czyli obietnicą, którą postanowiłam złożyć miłości. Kiedy spotka mnie coś dobrego, zawsze będę starała się być wrażliwa, odważna i otwierać siebie – „kiedy sprawisz, że poczuję zakochanie, rozkwitnę dla ciebie”.

Carly Rae Jepsen

POSŁUCHAJ

Wydany w 2015 roku album „E*MO*TION” zdobył rewelacyjne recenzje w takich mediach jak „TIME”, „Entertainment Weekly”, Pitchfork, „People”, Stereogum, Vulture, Complex i Noisey. Wielu krytyków uznało krążek za najlepszy popowy tytuł roku. Na wydawnictwie znalazł się m.in. wielki hit „I Really Like You”. Rok później Jepsen w ramach niespodzianki dla fanów wydała „E*MO*TION Side B”.

Debiutancki album artystki „Kiss” ze światowym przebojem „Call Me Maybe” trafił na 1. miejsce iTunes w 47 krajach, a sam singiel sprzedał się w nakładzie ponad 20 mln egzemplarzy i ma w USA status diamentowej płyty. Za kawałek Carly Rae Jepsen otrzymała w 2012 roku nominacje do Grammy w kategoriach Najlepsze solowe wykonanie pop oraz Piosenka roku.

W 2014 Jepsen zagrała główną rolę w broadwayowskiej wersji „Kopciuszka”, a następnie zagrała Pink Lady we „Frenchy”, jak również w musicalu „Grease: Live”. Wokalistka użyczyła głosu postaci Odette w animacji „Balerina”. Artystka nagrała również utwór promujący film – „Cut to the Feeling” – który trafił do rankingów najlepszych piosenek 2017 roku przygotowanych przez takie media jak „Rolling Stone”, Pitchfork, Billboard czy Noisey. W listopadzie 2018 ukazał się singiel „Party for One”.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny