CAYRA PREZENTUJE NOWY SINGIEL

Piosenka „Spadające Myśli” opowiada o tęsknocie za utraconą miłością, bliskością i relacją z drugim człowiekiem. Temat jakże aktualny w dzisiejszych czasach dlatego wokalistka Cayra czyli Edyta Przytulska zdecydowała się na nagranie właśnie tego utworu.

W pierwotnej wersji był on wykonywany przez Renatę Dąbkowską wraz z zespołem Sixteen, do której muzykę napisał Grzegorz Kloc a słowa Olga Pruszkowska-Kloc. Jest to utwór bardzo bliski Cayrze, dlatego też zdecydowała się przypomnieć o nim młodemu pokoleniu. Piosenka zaśpiewana jest w zupełnie nowej zaskakującej interpretacji, nieco odświeżonej aranżacji wykonanej przez muzyka, gitarzystę i producenta muzycznego Rafała „Rogala” Rogulskiego.

Klip nagrany w skromnej scenerii miał uwypuklić przekaz utworu, na którym wokalistka głównie chciała się skupić. Zdjęcia i montaż zostały wykonane przez Bartosza Kuśmierskiego- wieloletniego przyjaciela Cayry i fotografa gwiazd.

Kim właściwie jest Cayra? Edyta Przytulska-Wokalistka, autorka tekstów, kompozytor. Wpółpracowała z m.in.: Michałem MilowiczemTrzecim WymiaremTekąBorixonemNowatorem, Mlekiem, klubową formacją East Clubbers czy muzykami Michałem Dąbrówką oraz Wojciechem Pilichowskim. Współpracę z Camey Records zaczęła w projekcie Chix. Pracuje także jako prezenterka w iTV jako Prowadząca Program „Discostacja”.

Więcej o artystce:
FACEBOOK
INSTAGRAM

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.