FINALISTA THE VOICE KIDS PREZENTUJE NOWY SINGIEL „WŁASNY SZLAK”

Paweł Szymański to 14letni wokalista, aktor teatralny i dubbingowy.
Od najmłodszych lat związany ze śpiewaniem i sceną, gdzie w Teatrze Muzycznym w Łodzi zadebiutował w roli Gavroche’a  w musicalu Les Miserables.
W wieku 11 lat wziął udział w telewizyjnym programie The Voice Kids 2 , gdzie reprezentując drużynę Dawida Kwiatkowskiego doszedł aż do finału razem z Aniką Dąbrowską i Viki Gabor. Jako finalista wydał singiel pt. „10 lat”.

Nowy utwór „Własny szlak” jest małą zapowiedzią płyty, którą Paweł chciałby wydać w przyszłym roku.

Tekst piosenki jest Pawłowi bardzo bliski, a tym samym chciałby zmotywować innych aby sami dokonywali wyborów w życiu zgodnie ze sobą, a nie z presją otoczenia czy „dobrymi” radami innych. Trzeba zawsze słuchać siebie, swojej intuicji, głosu serca i w żadnym wypadku nie wolno w siebie wątpić.

Piosenka mówi o indywidualnej drodze człowieka i jego wyborach, że nawet gdy popełni się błąd , zawsze można zrobić krok w tył i zacząć od początku, niż poddawać się i żałować później źle podjętych decyzji.

Paweł od 2019 roku jest mocno związany z dubbingiem – udzielał głosu między innymi młodemu Simbie w najnowszej kinowej produkcji Disneya. Naturalnie świetnie radzi sobie również w podkładaniu głosu postaciom śpiewającym.

W październiku 2020 roku doceniony podczas Zjazdu Młodych Gwiazd  w Szczecinie, gdzie z rąk Marii Szabłowskiej otrzymał Nagrodę główną im. Heleny Majdaniec,  Grand Prix Stowarzyszenia Artystów Wykonawców Utworów Muzycznych i Słowno – Muzycznych, oraz  „Złotą Kaczkę” Stowarzyszenia Dziennikarzy RP „Pomorze Zachodnie”.

Scena i muzyka to jego świat, którym chciałby się dzielić z innymi  wywołując uśmiech, wzruszenie i radość.

Obserwuj Pawła:
Facebook
Instagram
YouTube

Leave A Reply

Your email address will not be published.