Celeste przedstawia debiutancki album „Not Your Muse”

Wyczekiwany debiutancki album Celeste „Not Your Muse” trafił do sklepów i serwisów cyfrowych.

„Not Your Muse” to siła, którą znalazłam, gdy byłam na skraju wyczerpania… Podczas tworzenia albumu pozwoliłam sobie na dotarcie do miejsca, w którym odnalazłam nowe zapasy energii, werwę, spełnienie. Jestem bardzo dumna z tego, co udało mi się osiągnąć na mojej debiutanckiej płycie i że jestem w takim położeniu, zwłaszcza po tak ciężkim roku. Czuję wdzięczność i ekscytację. Mam nadzieję, że się Wam spodoba – mówi artystka

Na „Not Your Muse” znalazło się 12 utworów, w tym 9 niepublikowanych wcześniej oraz single „Strange”, „A Little Love” oraz „Stop This Flame” (motyw przewodni Sky Sports Premiere League). Na wersji deluxe znajdą się ulubione utwory fanów: „Lately”, „Both Sides Of The Moon”, „Father’s Son”, „Hear My Voice” oraz „It’s Alright” z filmu „Soul” w duecie z Jonem Batiste.


Celeste w styczniu 2020 triumfowała w prestiżowym plebiscycie BBC Sound of 2020 oraz zdobyła nagrodę BRITs Rising Star. „Hear My Voice” trafiło na ścieżkę dźwiękową nowego filmu Aarona Sorkina „Proces siódemki z Chicago”. Utwór „A Little Love” trafił z kolei do wyczekiwanej świątecznej reklamy domów towarowych John Lewis. Po raz pierwszy w historii w spocie użyto piosenki specjalnie napisanej na potrzeby reklamy. YouTube ogłosiło Celeste jako kolejną artystkę w programie Artist On The Rise. Pixar zaangażował gwiazdę do zaśpiewania piosenki do filmu „Soul”. Występ Celeste z BRITs, gdzie wykonała „Strange”, zapewnił artystce rozgłos na całym świecie.  
Brytyjsko-jamajska wokalistka ma za sobą 2020, ale za sprawą „Not Your Muse” 2021 również będzie należał do Celeste.

Tracklista deluxe:
1. Ideal Woman
2. Strange (Edit)
3. Tonight Tonight
4. Stop This Flame
5. Tell Me Something I Don’t Know
6. Not Your Muse
7. Beloved
8. Love is Back
9.  A Kiss
10. The Promise
11. A Little Love
12. Some Goodbyes Come with Hellos
13. Father’s Son
14. Lately
15. Both Sides of The Moon
16. Strange
17. Unseen
18. In The Summer of My Life
19. It’s Alright with Jon Batiste
20. Hear My Voice
21. I’m Here

Całej płyty możecie posłuchać w wielu serwisach streamingowych:

https://umusicpl.lnk.to/NotYourMuse/

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny