„Conga” Glorii Estefan powraca w nowej wersji Leslie Grace i Meek Milla!

Meek Mill and Leslie Grace remake “Conga” on its 30th anniversary.

Posłuchaj legendarnego kawałka w odświeżonej wersji!Aktorka i piosenkarka Lesie Grace, raper Meek Mill i producent Boi-1da stworzyli nową, nowoczesną, ale równie przebojową aranżację klasycznego hitu Glorii Estefan „Conga”! Leslie wniosła do kawałka nową, młodą energię, Bo1-da złożył hołd oryginalnej kompozycji, podbijając i odświeżając jej groove, a Meek dorzucił od siebie własną płomienną zwrotkę w swoim własnym stylu.

Do utworu powstał również teledysk, który został nakręcony wraz z marką Bacardi. W listopadzie firma Bacardi zachęcała fanów do stworzenia tańca w kampanii, która nazywała się „Conga feat. You”. Najlepsze z podesłanych video zostały zmontowane z choreografią artystów. Do udziału w klipie zostali także zaproszeni: modelka z okładki magazynu Sports Illustrated – Jasmine Sanders, uliczny tancerz, który zdobył viralową popularność – Lil Buck, piosenkarka i tancerka Alesha Dixon oraz Emilio Estefan – artysta, który stoi za oryginalnem utworem „Conga”.

Urodzona na Bronksie dominikańska piosenkarką i aktorka Leslie Grace przez ostatnią dekadę zyskała spory rozgłos w muzyce latynoskiej. Posiadając ogromny talent i niezaprzeczalną charyzmę, artystka wypuściła liczne platynowe single między innymi „Díganle” z Becky G i „Duro y Suave” z Norielem. Leslie ma na ten moment 1,5 miliarda odtworzeń utworów i 872 miliony wyświetleń w platformie YouTube. Została doceniona jako wyróżniająca się artystka i otrzymała nominację do latynoskiej nagrody Grammy, jak również 3 nominacje do Billboard Latin Music Awards. Piosenkarka zagrała również w filmie „The Heights” rolę Niny Rosario.

Źródło: Sony Music Polska

Leave A Reply

Your email address will not be published.