Daniel Howell powraca! Słynny YouTuber wystąpi w Polsce już 14 lutego

Dan Howell to pochodzący z Anglii prezenter, komik, autor i YouTuber, którego obserwuje ponad 6 milionów subskrybentów. Wystąpi w warszawskiej Progresji wraz ze swoim nowym programem. Zestresowany, przygnębiająco ubrany, ale starający się żyć najlepiej jak potrafi, zanim nadejdzie nieuchronna apokalipsa.


Niezależnie od tego, czy chodzi o katastrofę klimatyczną, przerażający wzrost TikTokowych V-Tubersów czy złożoność bycia skromnym komunistą, który prosperuje w kapitalistycznym świecie, Dan chce, aby Jego odbiorcy robili wszystko, co najlepsze, zanim ludzkość dosięgnie koniec świata. Z mieszanką humoru, godnych ubolewania anegdot i nawoływań globalnych firm, Dan zaprasza na ostateczną imprezę w płomieniach ludzkości.

Twórca zyskał rozgłos dzięki swoim kanałom YouTube Daniel Howell (wcześniej znanym jako danisnotonfire) oraz DanAndPhilGAMES. Cechuje go sarkastyczny, brutalny i autoironiczny humor. Wraz z bliskim współpracownikiem Philem Lesterem, Howell zasłynął z wielokrotnie nagradzanych programów rozrywkowych w BBC Radio, takich jak “Dan and Phil” oraz “Internet Takeover”. Od bestsellerowych książek czy miliardów wyświetleń słynnych treści online, po wyprzedane światowe trasy koncertowe z występami dla ponad 500 000 ludzi w 18 krajach – to tylko niektóre powody, dla których oddani słuchacze Dana podążaj za Nim, gdziekolwiek się pojawi.

Żartując także z siebie, Dan dzieli się poważnymi zmaganiami ze swoją seksualnością i zdrowiem psychicznym. Jego nowe, epickie, solowe przedstawienie komediowe „Wszyscy jesteśmy zgubieni!” powstało, aby ludzkość zaakceptowała swój los ze wszystkimi apokalipsami – a jeśli nie może znaleźć powodu, by mieć nadzieję na przyszłość, jedynym sposobem na przetrwanie pozostaje śmiech. Objeżdżając świat (dopóki jeszcze istnieje) na przełomie 2022 i 2023 roku, Dan powróci do kultowych miejsc, takich jak London Palladium, nowojorski Kings Theatre i The Ace w Los Angeles. Następnie odbywa trasę po Australii oraz Europie, w ramach której pojawi się w warszawskiej Progresji już 14 lutego.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE Data: 14.02.2023 r.

Miejsce: Progresja, Warszawa

Drzwi VIP: 16:30 M&G: 17:00

Drzwi: 18:30 Start: 19:30

Bilety dostępne w sprzedaży na www.followthestep.com oraz w bileterii Going

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.