Devil In Disguise to najnowsza, mocno energetyczna propozycja Clödie.

Klaudię Trzepizur można kojarzyć z programów „Must Be The Music” czy „The Voice of Poland” oraz z coveru Zombie – The Creanberries.

Devil In Disguise to tegoroczna propozycja eurowizyjna.
Piosenka pokazuje silną ale jednocześnie rozdartą wewnętrznie kobietę, która zmaga się z toksyczną osobą, którą ma obok siebie.

„W dzisiejszym Świecie spotykamy różnych ludzi na swojej drodze, którzy niejednokrotnie chcą nas tylko wykorzystać i nie zawsze chcą dla nas dobrze, dlatego też „kochane kobiety” bądźcie silne i róbcie to co dla was samych jest najważniejsze, spełniając przy tym swoje marzenia”. – mówi Klaudia.

Clödie to rockowa formacja na czele której stoi obdarzona drapieżnym i niecodziennym głosem Klaudia „Clödie” Trzepizur.

Klaudię można kojarzyć z programów „Must Be The Music” czy „The Voice of Poland” oraz z coveru Zombie – The Creanberries, który zdobył pozytywne recenzje z całego świata oraz popularność na YouTube. Sporym zainteresowaniem cieszy się również cover Małgorzaty Ostrowskiej „Meluzyna” oraz ich poprzedni singiel „GO!”.


W  programie „The Voice” zaśpiewała piosenkę „It’s a Heartache” – Bonnie Tyler. Utwór wykonała z prawdziwym oldschoolowym zaśpiewem i od tej pory określana jest polską Bonnie Tyler. 

Klaudia na scenie to wulkan energii. Jej charakterystyczna barwa głosu, charyzma i pozytywna energia podczas występów na żywo porywają publiczność.

Zespół stawia na rockowe brzmienie lat 80tych z nutką nowoczesności.Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny