Dni Wałbrzycha : DZIEŃ DRUGI – CIRYAM, GROMEE, JULA

Gromee
Kliknij aby zobaczyć galerię

Kiedy przyjechałem na teren imprezy , już wychodząc z samochodu usłyszałem dobre ciężkie brzmienie dochodzące ze stadionu. Niestety, za co przepraszam zespół Ciryam, nie wykonałem zdjęć, bo słuchałem ich  świetnego grania i wokalu, co idealnie-rockowo umilało moje uszy.

Z wrażenia zapomniałem, że przyjechałem głównie robić zdjęcia, ale zanim się ocknąłem, grupa skończyła swój występ…

Zawstydzony, udałem się na odprawę balonów, która to atrakcja była w tym roku nowością na Dniach Wałbrzycha. Organizatorzy przygotowali także konkurs balonowy. Nie mogłem się napatrzeć, jak Wałbrzyszanie żegnają licznie przybyłe załogi balonowe. Mam nadzieję, że w przyszłym roku zawitają również do tego pięknego miasta.

W międzyczasie rozpoczął swój występ zespół Gromee.

Mogę powiedzieć tylko tyle:  wow!

Jaka znakomita aranżacja znanych z rozgłośni radiowych i klubów utworów. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji ich usłyszeć, z czystym sumieniem polecam! Grupa świetnie rozruszała Wałbrzyszan stęsknionych dobrych dźwięków i imprez muzycznych. Bawiłem się dobrze pomimo, że na co dzień w moim repertuarze gości nieco mocniejsza muzyka. Dziewczyna na saksofonie „wymiatała”! Nie znałem wcześniej tej formacji, ale już wiem że warto posłuchać  i poczytać o nich trochę więcej !

Kto wie, może wkrótce przeczytamy o nich na naszym portalu? Na chwilę obecną warto kliknąć w link, gdzie zaprezentowane są umiejętności muzyka…

Dla mnie- mistrz!

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gKYLxRS9q-8

Gwiazdą wieczoru była Jula- wokalistka, pochodząca z Łomży, która popularność zdobyła dzięki swoim amatorskim nagraniom muzycznym, publikowanym w serwisie „youtube”. W maju 2012 została laureatką nagrody słuchaczy radia RMF MAXXX, nagrody internautów oraz nagrody publiczności na festiwalu TOPtrendy 2012 w koncercie Trendy. 2 czerwca tego samego roku z utworem „Za każdym razem” wystąpiła podczas koncertu Premier na 49. KFPP w Opolu.

19 Czerwca 2012 ukazał się jej drugi singiel pt. „Nie zatrzymasz mnie” promujący debiutancki album. 20 lipca podczas gali Eska Music Awards 2012 nagrodzona została w kategoriach Najlepszy debiut oraz Najlepszy artysta ESKA.pl. 14 sierpnia nakładem My Music ukazał się jej debiutancki album zatytułowany „Na krawędzi”. Następnego dnia Jula udostępniła cały album w internecie dla fanów, których nie było stać na zakup krążka.

Jula jest kochana przez swoich fanów, którzy wyznają jej miłość na koncertach. Na dniach Wałbrzycha był to chłopak w niebieskiej bluzie w pierwszym rzędzie : )

Nie mogę pominąć szacunku Juli do swoich fanów. Po jej zachowaniu na scenie i poza nią, widać że ich ceni i doskonale wie, że występuje dzięki nim, dlatego całą swoją energię, radość, serce przekazuje im w swojej muzyce!

Mimo chłodu, jaki  panował tego wieczoru, każdy z wielką ochotą stał i przysłuchiwał się występowi artystki. Muszę powiedzieć, że kontakt z publicznością ma na wysokim poziomie: potrafi zabawić (jak sama wspomniała było jej zimno, więc  i publiczność zmarzła czekając na nią, więc prosiła by skakali, ruszali rękoma, rozgrzali się). Przyznaję, że niektóre gwiazdy polskiej sceny muzycznej powinny uczyć się uczyć takiego podejścia do fanów!

Artystka w rewelacyjny i bardzo uprzejmy sposób pożegnała się z publicznością- wraz z zespołem zeszła ze sceny i przy fanach śpiewała kolejne utwory.

Dało to nam obraz jakim artystą jest Julita „Jula” Fabiszewska. Krótko nawiązując do występu gwiazd  dnia poprzedniego: Enej, uczcie się od Juli, jak być prawdziwym artystą !

Do zobaczenia za rok!

Relacja i zdjęcia: Krzysztof Trefon – Katalog Artystyczny

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.