DOPE LEMON W WARSZAWIE!

DOPE LEMON RUSZYŁ W EUROPEJSKĄ TRASĘ! 7 LIPCA ZOBACZYMY GO W WARSZAWIE!


To już pewne! Czwarty album Angusa Stone’a znanego jako Dope Lemon pt. „Kimosabé” ukaże się w piątek, 1 września 2023!  Będzie to pierwszy longplay w dyskografii Angusa, który oficjalnie „ujawnia”, kto kryje się pod pseudonimem Dope Lemon.


Ta płyta to wszystko, czym jestem!  — mówi. – W przeszłości grafika i pseudonim, w pewnym sensie, dawała mi anonimowość; były tarczą. To było coś pięknego, bo mogłem przemykać w przebraniu i nie pozwalać publiczności osądzać mnie, Angusaosoby, która za tym wszystkim stoi.
Na tej płycie miałem chwile olśnienia — dodaje. —  Zastanawiałem się nad moim dzieciństwem. Mogłem zobaczyć, gdzie chcę być w przyszłości, więc umieszczenie siebie na okładce wydawało mi się, w tym przypadku jak najbardziej właściwe!


„Kimosabé” to pierwszy, tytułowy singiel, który właśnie ujrzał światło dzienne.  Inspiracją do powstania utworu była kultowa komedia „Step Brothers” (w Polsce znana pod nazwą „Bracia przyrodni” z Willem Fellerrem i Johnem C. Reillym w rolach głównych). W „Kimosabè” znajdziemy „sample” z filmu, a współautorami są, wspomniany, Will Ferrell i Judd Apatow (producent komedii).

 

Kimosabè” to długo oczekiwana kontynuacja albumu „Rose Pink Cadillac” z 2021 roku, który zajął pierwsze miejsce na liście ARIA Vinyl Chart i ARIA Album Chart (australijska lista sprzedaży)
Przy wyjściu poprzedniego krążka, DOPE LEMON, w ramach oficjalnego konkursu przy premierze,  podarował, jako nagrodę główną, różowego Cadillaca Fleetwooda z 1960 roku. Kto wie, co zaplanował dla fanów w okresie poprzedzającym wydanie „Kimosabè”?

Wraz z pojawieniem się nowego singla, zapowiadającego nowy, czwarty lonplay, Angus Stone ruszył w trasę koncertową! Rozpoczął swoje tegoroczne tournée w Kopenhadze. Polskich fanów ucieszy na pewno informacje, że 7 lipca br. Dope Lemon pojawi się w Warszawie – zagra koncert w klubie Palladium. Więcej informacji o warszawskim występie Angusa na stronie organizatora: www.followthestep.com


Więcej o Dope Lemon:
https://dopelemon.com/

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.