Ella Mai z sercem na dłoni. Nowa płyta gwiazdy R&B

Ella Mai, światowej sławy gwiazda R&B i laureatka Grammy, zapowiada swój drugi studyjny album. Płyta „Heart on My Sleeve” ukaże się 6 maja. Wśród gości znaleźli się Latto, Lucky Day i Roddy Ricch.

Każdy, kto zamówi album „Heart on My Sleeve” w preorderze, automatycznie otrzyma dostęp do nagrania „Leave You Alone”, którego fragmentem Ella podzieliła się wcześniej na Instagramie.
https://youtu.be/CTZ7cDDnCOk
Dzieło, które sama Mai określa jakie jako jej najdelikatniejsze i najbardziej szczere w karierze, stanowi następcę imiennego debiutu z 2018 roku. Główny singiel z płyty, „D.F.M.U.”, sukcesywnie zdobywa kolejne pozycje zestawienia Urban & Rhythmic.
Debiutancki singiel Elli Mai, „Boo’d Up”, siedmiokrotnie pokrył się platyną i spędził najwięcej tygodni na szczycie notowania R&B/Hip-Hop Billboard Airplay wśród wszystkich artystek w historii. Kolejny utwór wokalistki, „Trip”, dotarł na 11. miejsce głównego zestawienia Billboardu, a jej imienny album dwukrotnie pokrył się platyną w USA. Ella Mai na koncie ma też Grammy, po trzy statuetki Billboard Music, iHeartRadio i Soul Train Award oraz nagrodę BET Viewers’ Choice.
Lista utworów:
1.       Trying
2.       Not Another Love Song
3.       Didn’t Say ft. Latto
4.       Break My Heart
5.       Fallen Angel
6.       How ft. Roddy Ricch
7.       Pieces
8.       DFMU
9.       Hide
10.     Power Of A Woman
11.     A Mess ft. Lucky Daye
12.     Feels Like
13.     Leave You Alone
14.     Sink or Swim
15.     Fading out
Źródło: Universal Music Polska
Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.