Jeszcze jeden singiel od Luny i start przedsprzedaży płyty

Premiera albumu „Nocne Zmory” 22 kwietnia. Posłuchaj „Nie budź mnie” i zamów płytę w preorderze.

Co prawda Luna już przy piosence „Elon Musk (W ogniu się unoszę)” zapowiadała, że to już ostatni singiel przed płytą, ale postanowiła zrobić nam niespodziankę i razem ze startem przedsprzedaży płyty wypuścić jeszcze jeden kawałek. Jak sama mówi – idealny na ten czas, kiedy wszystko budzi się do życia, nie zważając na to, co robi człowiek sobie i światu.
– Czasami mam tak, że wolałabym jak najdłużej się nie budzić. – opowiada Luna. – Czasami wcale nie chce się budzić. Ze snu, który wydaje się być znacznie ciekawszy, prostszy od rzeczywistości. Świat snu jest nieograniczony i niesamowicie inspirujący. To w nim wolę się zanurzyć niż cierpieć i zmagać się z jawą.
– Równocześnie utwór „Nie budź mnie” to najbardziej ziemska opowieść z całego albumu „Nocne Zmory” – dodaje. – Najprostsza w słowach i chyba każdemu z nas najbliższa. Opowiada o relacji z drugim człowiekiem, a zarazem o relacji z samym sobą. „Nie potrafię tobą być, bo nie potrafię sama z sobą być”. W chwilach wątpliwego happy endu lepiej jest po prostu zamknąć oczy i wrócić myślami do chwil, gdy wszystko było jeszcze okej.
1 kwietnia startuje przedsprzedaż długo zapowiadanej płyty „Nocne zmory” na empik.com

Tracklista:

 1. Blade (intro)
 2. Mniej
 3. Czerwień Moich Ust
 4. Zgaś
 5. Marznę
 6. Niewypowiedziane
 7. Wirtualne Przedmiescie
 8. Nie Budź Mnie
 9. Długo Zasypiam
 10. Zabierz Mnie
 11. Elon Musk (w Ogniu Się Unoszę)
 12. Chimera
 13. Wystarczy
 14. Nocne Zmory
 15. Śmiercie (outro)
Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.