Ewa Szlachcic prezentuje drugi singiel z nowego albumu

Ewa Szlachcic – utalentowana wokalistka i aktorka – nie zwalnia tempa i podgrzewa emocje fanów publikując kolejny singiel z drugiego studyjnego albumu pt. „D.N.A.”.
Swoim ostatnim wydawnictwem wokalistka zaskoczyła słuchaczy nie tylko nowym wizerunkiem, ale przede wszystkim utworami ze zdecydowanie elektronicznymi brzmieniami. Materiał na płytę został przygotowany z młodymi topowymi producentami: Mikołajem Trybulcem z Linii Nocnej i Piotrem Gozdkiem.

Na płycie obok energetycznych utworów znalazły się również wolniejsze piosenki.
Jedną z nich jest utwór zatytułowany „O nas”, do którego właśnie powstał teledysk opublikowany wraz z singlem w sieci.

Pierwszą zapowiedź krążka „D.N.A.” mogliśmy usłyszeć w listopadzie ubiegłego roku, kiedy to został wydany przebojowy singiel „Hola Hola”. Słowa do tej piosenki napisała Patrycja Kosiarkiewicz.

Nowy teledysk jest fabularyzowaną opowieścią o trudnej, ale nade wszystko mocnej miłości dwojga ludzi. W rolach głównych wystąpili – Anastazja Pazura (absolwentka Warszawskiej Szkoły Filmowej), która zagrała już kilka ról w znanych polskich serialach i zdecydowała, że chce pójść w ślady swojego ojca, oraz Wojtek Węglarski.

Album „D.N.A.” został wydany 19 listopada ubiegłego roku nakładem wytwórni artCONNECTION music, singiel „O nas” jest drugim utworem promującym wydawnictwo.

Leave A Reply

Your email address will not be published.