Wybieram Kulture
Najnowsze wieści o polskiej muzyce!

Ewa Szlachcic prezentuje drugi singiel z nowego albumu

Ewa Szlachcic – utalentowana wokalistka i aktorka – nie zwalnia tempa i podgrzewa emocje fanów publikując kolejny singiel z drugiego studyjnego albumu pt. „D.N.A.”.
Swoim ostatnim wydawnictwem wokalistka zaskoczyła słuchaczy nie tylko nowym wizerunkiem, ale przede wszystkim utworami ze zdecydowanie elektronicznymi brzmieniami. Materiał na płytę został przygotowany z młodymi topowymi producentami: Mikołajem Trybulcem z Linii Nocnej i Piotrem Gozdkiem.

Na płycie obok energetycznych utworów znalazły się również wolniejsze piosenki.
Jedną z nich jest utwór zatytułowany „O nas”, do którego właśnie powstał teledysk opublikowany wraz z singlem w sieci.

Pierwszą zapowiedź krążka „D.N.A.” mogliśmy usłyszeć w listopadzie ubiegłego roku, kiedy to został wydany przebojowy singiel „Hola Hola”. Słowa do tej piosenki napisała Patrycja Kosiarkiewicz.

Nowy teledysk jest fabularyzowaną opowieścią o trudnej, ale nade wszystko mocnej miłości dwojga ludzi. W rolach głównych wystąpili – Anastazja Pazura (absolwentka Warszawskiej Szkoły Filmowej), która zagrała już kilka ról w znanych polskich serialach i zdecydowała, że chce pójść w ślady swojego ojca, oraz Wojtek Węglarski.

Album „D.N.A.” został wydany 19 listopada ubiegłego roku nakładem wytwórni artCONNECTION music, singiel „O nas” jest drugim utworem promującym wydawnictwo.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

%d bloggers like this: