FATHER JOHN MISTY PREZENTUJE DWA NOWE UTWORY

Father John Misty

Father John Misty  zaprezentował dwa nowe utwory – „To S.” oraz „To R.”.  Obydwie kompozycje ukażą się w ramach wydawnictwa „Sub Pop Singles Club Vol. 5”. Będzie to pierwszy nowy materiał od wydania w  2018 r. „God’s Favorite Customer”. Piosenki zostały zarejestrowane w Fivestar Studios oraz Funky Monkey Soundhaus NoHo w Los Angeles. Za ich produkcję odpowiedzialny jest Dave Cerminara oraz The Haxan Cloak, za miks Cerminara, a za mastering Adan Ayan.

W marcu tego roku ukazał się pierwszy live album artysty zatytułowany „Off-Key in Hamburg”, a w lipcu „Anthem +3” – kolekcja coverów takich muzyków jak Leonard Cohen, Yusuf/Cat Stevens czy Link Wray. Dochód ze sprzedaży obydwu wydawnictw został przekazany na cele charytatywne, w tym m. in. na fundusz MusicCares COVID-19 Relief Fund, wspierający muzyków oraz osoby związane z przemysłem muzycznym, które ucierpiały w związku z rozprzestrzeniającą się epidemią koronawirusa.

Źródło: PIAS Recordings

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/wk2021/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107