Gala „Płyty Rocku Antyradia 2019” – ODWOŁANA

Bezpieczeństwo i zdrowie uczestników gali „Płyty Rocku Antyradia 2019” jest dla nas priorytetem. W związku z rosnącym zagrożeniem epidemiologicznym i rekomendacją Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 8 marca br. dotyczącą imprez masowych, podjęliśmy decyzję o odwołaniu naszego wydarzenia, które miało się odbyć 19 marca br. w warszawskim Klubie „Stodoła”.

Wyniki plebiscytu „Płyta Rocku Antyradia 2019” zostaną ogłoszone, zgodnie z planem, 19 marca br. o godz. 19.00 w specjalnym programie na antenie Antyradia. Osobom, które zakupiły bilety na galę, będą zwrócone pieniądze. Szczegóły znajdą się na stronach internetowych poszczególnych bileterii w zakładkach z galą „Płyty Rocku Antyradia 2019”.

Tymczasem już dziś zaczynamy przygotowania do organizacji wydarzenia-niespodzianki, które odbędzie się na jesieni tego roku. O szczegółach będziemy informować w terminie późniejszym.

Wszystkich gości, którzy wybierali się na galę „Płyty Rocku Antyradia 2019” przepraszamy za zaistniałą sytuację, prosząc o zrozumienie.

Z poważaniem,

Redakcja Antyradia
Leave A Reply

Your email address will not be published.