Harry Styles dał potężne show na Stadionie Narodowym [RELACJA]

Będąc przed stadionem narodowym już z daleka było widać, że nie będzie to zwyczajny koncert. Wszędzie było kolorowo i pozytywnie. Dużo było osób przyjezdnych w tym fanów zza granicy. Oczekiwania były duże, bowiem bardzo dużo osób widziało Harrego po raz pierwszy.

Dla przypomnienia, Harry Styles grał w zeszłym roku na krakowskiej Tauron Arenie.

Jako support przed gwiazdą wieczoru wystąpił brytyjski zespół WET LEG grający przyjemny dla ucha Indie Rock z pazurem. Zespół wprowadził mega pozytywną energię i konkretnie rozgrzał publiczność. Osobiście urzekł nas wokal dziewczyny z Wet Leg. Dodatkowo trzeba wspomnieć o tym jak dziewczyny wymiatały na gitarach. Pozorny lekki wokal i ostra gitara. To było coś!

Jeszcze przed samym koncertem Harrego wybrzmiało legendarne „Bohemian Rhapsody” Queen, które wprawiło tłum w genialny, rozśpiewany nastrój.

Chwile po 21 pojawił się on! Koncert rozpoczął się genialnym „Daydreaming”z ostatniej płyty „Harry’s House”. Nie zabrakło hitów takich jak „Adore You” czy „As it was”. Dodatkowo artysta zagrał wyczekiwany przez wszystkich numer „Medicine”, który nigdy nie został wydany i tym samym jest smaczkiem na koncertach Harrego. Artysta nie gra owego utworu wszędzie, więc możemy czuć się wyróżnieni.

Setlista koncertu prezentowała się następująco.

 1. Daydreaming
 2. Golden
 3. Adore you
 4. Keep Driving
 5. Stockholm Syndrome
 6. She
 7. Matilda
 8. Satellite
 9. Late Night Talking
 10. Cinema
 11. Music For A Sushi Restaurant
 12. Treat People With Kindness
 13. What Makes You Beautiful (One Direction)
 14. Grapejuice
 15. Watermelon Sugar
 16. Fine Line

BIS

17. Sign Of The Times

18. Medicine

19. As it Was

20.Kiwi


Z ciekawych momentów koncertu możemy wymienić:

-Rozpoczęcie „As it was” przez fankę zdaniem „Come on, Harry, we wanna say „Goodnight” to you”. Dziewczyna miała baner z tym zdaniem i miała szczęście bo Harry pozwolił jej rozpocząć utwór. Melania jest szczęściarą 😉

-Miły gest dla Ukrainy. Muzyk pojawił się na scenie z flagą Ukrainy pokazując tym gest solidarności. Tęczowe barwy również się pojawiły.

-Rozmowa Harrego z fanką, na temat jej chłopaka

-Zaskoczenie muzyka na to, jak głośna jest nasza publiczność

-Akcja koncertowa zorganizowana przez. Polskich fanów na utworze „Keep Driving”. Z trybun wyglądało to fenomenalnie.

-Napis „Home” na utworze „Matylda”. Coś fantastycznego!

-Wykon utworu zespołu One Direction a mianowicie „What Makes you beautiful”

-Momenty, gdy Harry stara się mówić po polsku. Brytyjczyk wymówił słowa: Klaudia, Białystok, Bartek czy właśnie Melania, co wprawiło tłum w zachwyt.

https://twitter.com/sensualitymalik/status/1675636813342318592?s=61&t=7C__iVaUCLEROJl7a1T80w

KILKA ZDJĘĆ OD FANÓW:

Fani byli bardzo zgrani, jeśli chodzi o fantastyczne akcje koncertowe i daje słowo, nie było chyba żadnej osoby na Stadionie Narodowym, która by nie śpiewała w niebogłosy podczas koncertu. Na samym koncercie pojawiło się też sporo znanych osób, w tym: Jakub Kosel, Małgorzata Socha czy Piotr Rubik z córką. Nie ulega wątpliwości fakt, iż Harry Styles jak magnes przyciąga nie tylko te najmłodsze pokolenie.

Na uwagę zasługuje też to co się działo przed stadionem. Zainteresowała mnie dość długa kolejka, która uformowała się pod jednym z większych wejść na stadion. Jak się okazało, sprawcą zamieszania była kanapa, na której fanki robiły sobie fantastyczne pamiątkowe zdjęcia.

Autorka pomysłu: Klaudia Bodzek

 

Jak sama autorka mówi:

Pomponowa kanapa to projekt, który powstał w mojej głowie już na początku tego roku, kiedy robiłam pomponowe boa inspirowane tym, które Harry Styles złapał na scenie na koncercie w Krakowie. Swoją drogą wiele osób pytało, czy ja je wykonałam, ale była to Martyna Bomba i warto to podkreślić. Na początku nie miał być to projekt koncertowy, a w zamyśle miałam jeździć z tą kanapą po Polsce, aby ludzie mogli robić sobie na niej zdjęcia i tagować hashtagiem #ruszsięzkanapą. Miało to nawiązywać to powiedzenia „rusz się z kanapy”. Chciałam angażować ludzi, aby spędzali wakacje poza domem, bo skoro ja byłam w stanie ruszyć kanapę i zabrać ją w drogę, to ludzie na pewno są w stanie ruszyć siebie i zwiedzić chociażby najbliższe dla siebie miasta.
Po jakimś czasie natchnęło mnie jednak, że ta kanapa idealnie pasuje do vibe’u, jaki panuje na koncertach Harry’ego. Jest inna, kolorowa i na pewno wpasowałaby się w ten klimat. Tak właśnie postanowiłam, że projekt pomponowa kanapa będzie dedykowany dla koncertu w Warszawie. Chciałam, aby każdy mógł zrobić sobie na niej zdjęcie i stworzyć niesamowitą pamiątkę z tego dnia. Zapamiętać, że był on kolorowy i wesoły, dokładnie tak jak kanapa!
Kanapa to całkowity handmade (oczywiście oprócz samej kanapy, bo ta jest z Ikei ). Każdy pompon był przeze mnie robiony ręcznie i przyszyty do pokrowca, który jest nakładany na stelaż. Miałam wrażenie, że trwało to wieki, bo pracę rozpoczęłam już w maju. Na początku się nie spieszyłam i robiłam kilka pomponów dziennie, ale gdy rozpoczął się czerwiec, a termin koncertu się zbliżył, to pracowałam nad tym min. 4 godziny dziennie, a ostatni tydzień to już była praca na pełny etat, ok. 8 godzin.
Ostatecznie projekt był bardzo udany i wiele osób skorzystało z możliwości zrobienia sobie zdjęcia, co ogromnie mnie cieszy. Jestem szczęśliwa, że kanapa została tak ciepło przyjęta i tak wiele osób pochwaliło jej nietuzinkowy wygląd.

Jesli was nie było na koncercie, to uwierzcie, macie czego żałować. Harry Styles nie zagrał zwykłego koncertu. Jego koncerty to potężne show z fantastyczną muzyką i przeuroczymi interakcjami z tłumem. Gdy tylko muzyk ponownie pojawi się w Polsce, to nawet się nie zastanawiajcie i pędźcie po bilety na koncert!

Na koniec podzielimy się z wami fotograficznym projektem Kariny Więcławskiej, która zainspirowana koncertem Harrego w Krakowie postanowiła koncert w Warszawie uwiecznić na zdjęciach. Koniecznie zaobserwujcie Karinę na Instagramie (@silkportraits )

 

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.