Hayley Williams i jej nowy singiel „My Limb”

Od paru dni Hayley Williams, wokalistka zespołu Paramore, zapowiada tajemniczy projekt o nazwie „Flowers For Vases”. Teraz wiadomo, że to prawdopodobnie nazwa drugiego albumu studyjnego artystki, jednak oficjalnie na te rewelacje musimy poczekać jeszcze chwilę.

https://www.youtube.com/watch?v=Eo_WZ5hx1ls

Nowy singiel artystki porównywany jest do „Monster” z EPki „Singles Club” Paramore z 2011 roku. Faktycznie, zdecydowanie bliżej brzmieniowo „My Limb” do zespołu, aniżeli do „Petals For Armor”.

Zarówno jak przy zapowiedzi dotyczących debiutanckiego solowego albumu Hayley „Petals For Armor”, tak i tu mamy doczynienia z dość… dziwną zapowiedzią. Artystka pojechała do jednego z fanów wręczając płytę CD z singlem „My Limb”, który prawdopodobnie jest pierwszym singlem z drugiej solowej płyty Hayley.

W odpowiedzi dlaczego Hayley postanowiła, by jej fan „wyciekł” jej premierowy singiel, który nie pojawił się jeszcze w serwisach streamingowych, powiedziała, że nie obchodzi jej sprzedaż tego wydawnictwa. Totalnie niecodzienna sytuacja. Miejmy nadzieję, że na oficjalną premierę nie przyjdzie nam długo czekać i niebawem dowiemy się skąd taki pomysł.

Leave A Reply

Your email address will not be published.