Helios prezentuje Maraton Horrorów

W piątek, 21 kwietnia sieć kin Helios zaprasza swoich widzów na wyjątkowe filmowe wydarzenie. Tej nocy, dokładnie na godzinę przed północą, będzie miał miejsce przerażający seans zorganizowany specjalnie z myślą o fanach mocnych wrażeń na wielkim ekranie. Na widzów czeka pełna strachu ucztafilmowa, z premierą najnowszego horroruMARTWE ZŁO: PRZEBUDZENIE”!

Już za kilka dni wszystkie kina Helios w całej Polsce zaprezentują naszpikowany przerażającymi horrorami Maraton. Jako pierwsza wyświetlona zostanie długo wyczekiwana premiera filmu MARTWE ZŁO: PRZEBUDZENIE” – siostry zmuszone są podjąć brutalną walkę o przetrwanie w obliczu demonów, które potrafią przejmować panowanie nad ludzkimi ciałami... Po krótkiej przerwie ekranami zawładnie inspirowany prawdziwymi wydarzeniami RYTUAŁ” z wybitnym Anthonym Hopkinsem w jednej z głównych ról. Następnie widzowie zobaczą przerażające ZJAWY” – historię pary, która po nieudanym eksperymencie parapsychologicznym staje się ofiarą nadprzyrodzonego bytu. Na sam koniec, dla najodważniejszych kinomanów wyświetlony zostanie ostatni horror tej nocy: „KIEDY GASNĄ ŚWIATŁA”film, w którym nieznane zło czai się w ciemnościach

Nocne Maratony Filmowe zapraszają na pełen strachu seans z czterema przerażającymi produkcjami! Taka dawka strachu jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli nikomu zasnąć, a wspomnienia z tej nocy pozostaną na długo ze wszystkimi miłośnikami grozy na wielkim ekranie.

Tej upiornej okazji na moc filmowych wrażeń absolutnie nie można przegapić… Opcja zakupu biletów na najbliższą odsłonę cyklu NMF „Maraton Horrorówjest już dostępna na stronie:www.helios.pl/nmf_horrory, w aplikacji mobilnej, a także w kasach kin Helios w całej Polsce.


Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 54 kinami mającymi łącznie 302 ekrany i ponad 55 tysięcy miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialno-rozrywkowych w Polsce, działającej m.in. w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej”), reklamy zewnętrznej (lider rynku – AMS), internetu (grupa Gazeta.pl) oraz radia (9 stacji radiowych z portfolio Grupy Radiowej Agory i Eurozetu).
Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.