Helios zapowiada kwietniowe seanse z cyklu Kino Kobiet

Sieć kin Helios zaprasza na wiosenną odsłonę Kina Kobiet. W środę, 26 kwietnia o godzinie 18.00, na ekranach kin zagości film „Skołowani polska wersja urzekającej historii, która podbiła serca widzów na całym świecie. Tradycyjnie na Panie czeka także moc atrakcji, konkursów oraz doskonałej zabawy.

Maks to niepoprawny kobieciarz, a zarazem notoryczny kłamca. Gdy Anna, młoda i atrakcyjna kobieta, bierze go za niepełnosprawnego, Maks brnie w kłamstwo, licząc na kolejny łatwy podryw. Anna ma jednak inny plan – przedstawia go swojej starszej siostrze, Julii, która porusza się na wózku. Niespodziewanie, cynicznie nastawionego do świata Maksa i pełną energii Julię zaczyna łączyć coś więcej, ale… kłamstwo jako fundament relacji? Czy ta miłość ma szansę?

„Skołowani” to komedia pozytywnie romantyczna – doskonale wpisująca się w repertuar cyklu Kino Kobiet.W rolach głównych zaprezentował się znakomity duet: Agnieszka Grochowska i Michał Czernecki. W produkcjiwystępują również: Gabriela Muskała, Jerzy Bończak, Maria Pakulnis, Mikołaj Grabowski oraz Krzysztof Materna. Film zostanie wyświetlony w wersji z napisami dla widzów niesłyszących.

Kino Kobiet to miła chwila wytchnienia spędzona w towarzystwie najbliższych – mamy, siostry czy przyjaciółki, a ponadto – jest to zawsze pozytywna zabawa połączona z możliwością zdobycia różnorodnych nagród. Tym razem motywem przewodnim jednego z najbardziej popularnych konkursów „z warunkami” będąsukienki w grochy. Zapowiadają się piękne, kolorowe seanse!

Kino Kobiet to unikalne połączenie pokazów filmowych z wieloma atrakcjami przygotowanymi specjalnie z myślą o Paniach. Bilety na kwietniowe seanse są już dostępne w sprzedaży na stronie www.helios.pl, w aplikacji mobilnej oraz w kasach kin w całej Polsce.


Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 54 kinami mającymi łącznie 302 ekrany i ponad 55 tysięcy miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialno-rozrywkowych w Polsce, działającej m.in. w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej”), reklamy zewnętrznej (lider rynku – AMS), internetu (grupa Gazeta.pl) oraz radia (9 stacji radiowych z portfolio Grupy Radiowej Agory i Eurozetu).

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.