Imagine Dragons- koncert w 2023 w Polsce

IMAGINE DRAGONS

DODATKOWE KONCERTY LATEM 2023 PODCZAS MERCURY WORLD TOUR

9 NOWYCH KONCERTÓW W EUROPIE I NA BLISKIM WSCHODZIE W 2023 ROKU

 

14.08.2023 – WARSZAWA – PGE Narodowy

 

Bilety w sprzedaży ogólnej od czwartku 1 grudnia od godz. 10:00 na www.LiveNation.pl


Zdobywcy nagrody GRAMMY®, multiplatynowy zespół rockowy Imagine Dragons ogłosił dziś 9 nowych koncertów w Europie i na Bliskim Wschodzie w ramach Mercury World Tour. Wyprodukowana przez Live Nation trasa promuje ich wyczekiwany album „Mercury – Acts 1 & 2”. Po pierwszym koncercie w środę 2 sierpnia na Smukfest w Danii, zespół odwiedzi również Włochy Chorwację, Polskę, Litwę, Francję, Izrael i Grecję, grając finałowy koncert we francuskim Chambord Live w niedzielę 8 września.

 

Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster: środa, 30 listopada od godz. 10:00

Bilety w sprzedaży ogólnej: czwartek, 1 grudnia od godz. 10:00 na www.LiveNation.pl

 

Imagine Dragons  2023 TOUR DATES:

02 August 2023            Skanderborg, Denmark Smukfest*

05 August 2023            Rome, Italy                   Circo Massimo

08 August 2023            Pula, Croatia                Arena Pula

14 August 2023           Warsaw, Poland          PGE Narodowy

16 August 2023            Vilnius, Lithuania          Vingio Parkas

22 August 2023            Paris, France                La Defense Arena

29 August 2023            Tel Aviv, Israel              Park Hayarkon

06 September 2023      Athens, Greece            Olympic Complex

08 September 2023      Chambord, France        Château De Chambord

*Festival

O IMAGINE DRAGONS:

Imagine Dragons wciąż na nowo definiują rock w XXI wieku, wyprzedając przy tym stadiony, wydając porywające hity i bijąc rekordy na każdym kroku. Pochodzący z Las Vegas zespół może pochwalić się diamentowym certyfikatem RIAA oraz nagrodą GRAMMY® i zajmuje tym samym czołowe miejsce wśród największych zespołów rockowych na świecie. Łącznie sprzedali 66 milionów albumów, 55 milionów utworów w wersji cyfrowej i 110 miliardów streamów. Wyróżniają się jako „jedyny zespół w historii, który zdobył cztery diamentowe single RIAA”, czyli „Radioactive” (14x platyna), „Believer” (10x platyna), „Demons” (10x platyna) i „Thunder” (10x platyna). Od momentu pojawienia się w 2009 roku, zaliczyli pięć kolejnych debiutów w Top 10 na Billboard Top 200 z „Night Visions” [2012] (7x platyna) (KIDinaKORNER/Interscope), „Smoke + Mirrors” [2015] (platyna) (KIDinaKORNER/Interscope), „Evolve” [2017] (potrójna platyna), (KIDinaKORNER/Interscope), „Origins” [2018] (platyna)( KIDinaKORNER/Interscope) oraz „Mercury – Act 1” [2021](KIDinaKORNER/Interscope).

Wraz z wydaniem albumu „Mercury – Act 2” w tym roku, ukończyli swój pierwszy w karierze dwuczęściowy projekt wyprodukowany przez legendarnego Ricka Rubina. Dominując w stacjach radiowych, pozostają „jednym z zaledwie czterech zespołów, które kiedykolwiek osiągnęły jednoczesne Top 5 singli w alternatywnym radiu i jedynym zespołem, który powtórzył ten wyczyn”. Współpracowali z każdym, od Kendricka Lamara, Lil Wayne’a i Wiz Khalifa po Avicii i kompozytora filmowego Hansa Zimmera. W ramach działalności charytatywnej zespół zebrał miliony na różne cele, w tym na dziecięcą fundację na rzecz walki z rakiem Tylera Robinsona, a także na fundację LOVELOUD i festiwal prowadzony przez frontmana Dana Reynoldsa, wspierający młodzież LGBTQ+. W 2022 roku prezydent Ukrainy Volodymyr Zelensky mianował ich ambasadorami UNITED 24 – inicjatywy, która wspiera pomoc humanitarną na Ukrainie.

OFICJALNA STRONA I MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE IMAGINE DRAGONS:

OFFICIAL WEBSITE | FACEBOOK | TWITTER | INSTAGRAM | TIKTOK | YOUTUBE

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.