nothing,nowhere. – gwiazda emo rapu 3 grudnia w Warszawie

Poruszający, emocjonalny i szalenie autentyczny – taki jest projekt nothing,nowhere., który elektryzuje fanów emo rapu na całym świecie. Opowiadający w utworach o swoich własnych przeżyciach i traumach trafia prosto w serca słuchaczy, a jego koncerty są prawdziwymi spektaklami. Tworzący pod tym pseudonimem Joe Mulherin zagra swój koncert w warszawskiej Proximie 3 grudnia 2022, a przed nim wystąpią guccihighwaters oraz sadeyes.


Początki projektu sięgają 12. roku życia Mulherina i skateparku w Foxborough, jego rodzinnym miasteczku. Tam właśnie zawiązały się przyjaźnie, które wpłynęły na jego muzykę. Wtedy też sięgnął pierwszy raz po gitarę, co pomogło mu rozładować stany lękowe, z którymi się zmaga. Nagrywał pod wieloma pseudonimami, ale sukces drugiego albumu ‘Reaper’, współpraca z takimi idolami jak Dashboard Confessional, a także pochwały w The New York Times zmotywowały go, by skoncentrować się przede wszystkim na nothing,nowhere. 

 

Te osiągnięcia nie przyniosły jednak końca osobistych problemów i spowodowały przerwę w karierzę. Joe Mulherin ostatecznie znalazł ukojenie w buddyjskich klasztorach oraz chodząc na terapię. Powrócił w 2019 roku i wydał wspólnie z Travisem Barkerem EP ‘Bloodlust’. Pod wpływem swojego idola z dzieciństwa obrał bardziej spontaniczne i surowe podejście do nagrywania. Z podobną filozofią podszedł do najnowszego, najbardziej eksperymentalnego i pozbawionego stylistycznych ograniczeń albumu ‘Trauma Factory’. W jego dźwiękach zawarł ukojenie oraz próbę ułożenia swojego życia na nowo w coś trwałego, co przetrwa kolejne perturbacje. W ciągu ostatnich paru lat Mulherin współpracował także z takimi artystami jak Sum 41, Pete Wentz, KennyHoopla czy JUDGE.

 

nothing,nowhere. wystąpi razem z guccihighwaters oraz sadeyes w warszawskim klubie Proxima już 3 grudnia 2022. Bilety na to wydarzenie w cenie 79 zł są dostępne w regularnej sprzedaży na fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl, Going.pl i w Empikach.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.