INACZEJ O ROZSTANIU – ANTONINA PREZENTUJE SINGIEL „WAL SIĘ”

Po wydaniu EPki „Egzotyczne Sny”, która wzbudziła duże zainteresowanie ze strony dziennikarzy muzycznych, Antonina nie zwalnia tempa i prezentuje nowy, całkiem odmienny materiał.

Pewnego okrutnie gorącego dnia w Łodzi, Antonina i producent Marcin Arcimowicz usiedli i stworzyli „Wal się” – cyniczny utwór o szorstkim brzmieniu, który nadaje innego kolorytu emocjom odczuwanym po rozstaniu. „Wal się” doczekało się również klipu stworzonego przez niesamowicie utalentowaną Agatę Grymuzę, która jest „człowiekiem-orkiestrą” w zakresie teledysków.

Antonina to artystka związana z wrocławską sceną alternatywną. Pisze teksty, produkuje muzykę i współpracuje z wieloma artystami. Zadebiutowała w 2020 roku singlem “Czar” wydanym przez FONOBO Label, a 15 kwietnia bieżącego roku miała miejsce premiera EP pt. “Egzotyczne sny”, stworzonej wspólnie z duetem producenckim – Serca. Obecnie, w kooperacji z zaprzyjaźnionymi muzykami i producentami pracuje nad swoim debiutanckim albumem. Jej styl cechuje eklektyzm. W swoich produkcjach okraszonych głównie elektroniką chętnie wplata rozwiązania znane m. in. z rapu czy muzyki gitarowej. Pierwsze inspiracje często czerpie ze snów, aby później przełożyć je na swój własny artystyczny sznyt.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.