Indios Bravos – koncert Legnica – RELACJA

Tym, którzy znają Indiosów, nie trzeba mówić o oczywistych walorach i talencie tych muzyków. Na ich koncert koniecznie powinni przyjść także miłośnicy muzyki, którzy dopiero zaczęli poznawać twórczość tego zespołu. Wszyscy, którzy nie mieli okazji uczestniczyć w koncercie na lotnisku w Legnicy, mogą tylko żałować, że spędzili czas inaczej.

Zespół jest w trakcie bardzo intensywnej trasy koncertowej i nie chodzi tu o ilość koncertów, ale przede wszystkim o jakość ich występów. Zawsze żywiołowi Indios Bravos jak nikt potrafią przekazać publiczności swoja energię. Ich muzyka to soczysta miszanka regge, rocka i bluesa ! Nie da się ich zamknąć w jednym nurcie muzycznym. Można powiedzieć, że jest to ewenement na skalę Polski. Zespół nie występuje w mainstreemowych mediach, nie ma żadnych skandali z ich udziałem. Zwyczajnie robią to, co kochają i robią to najlepiej, jak potrafią.

Proste?

Do zobaczenia na kolejnym koncercie!

Relacja i zdjęcia: Krzysztof Trefon

Kliknij na zdjęcie, aby wejść do galerii 🙂

 

Kliknij na zdjęcie, aby wejść do galerii :)
Kliknij na zdjęcie, aby wejść do galerii 🙂
Leave A Reply

Your email address will not be published.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/wk2021/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757