Isak Danielson z albumem „Remember To Remember Me”

Isak Danielson prezentuje album „Remember To Remember Me”. Skandynawski gwiazdor na krążku śpiewa o druzgocących historiach miłosnych, bolesnej prawdzie, wewnętrznych lękach, ale również o odnajdywaniu siebie i patrzeniu na przyszłość z optymizmem. Wszystko ze swoim mocnym i niepowtarzalnym wokalem.

Za sprawą albumu „Yours” (2018) i EP-ki „Run To You” (2019), Isak Danielson zyskał rozgłos wykraczający poza granice rodzinnej Szwecji. Artysta może poszczycić się średnią liczbą niemal dwóch milionów unikalnych słuchaczy w Spotify, szczególnie upodobali go sobie fani z Norwegii, USA, UK, Francji, Niemiec oraz Polski. Do największych hitów artysty należą utwory „Broken” oraz „Power”. Ten ostatni kawałek idealnie oddaje ducha całego albumu „Remember To Remember Me”. Krążek to zapis procesu leczenia złamanego serca, podnoszenia się z emocjonalnego dna i dochodzenia do siebie.

Jak mówi sam artysta:
– Nawet jeśli związek się kończy, wciąż chcesz pozostać w pamięci tej osoby, co może wydawać się dziwne. To brzmi narcystycznie, ale zwykle tak się dzieje – śmieje się Isak i dodaje: – Chcesz wierzyć, że osoba, której oddałeś wszystko, wciąż o tobie myśli od czasu do czasu. Gdyby tak nie było, czy wtedy związki nie wydawałyby się kompletnie bez sensu?
Tytuł albumu to puszczenie oka do słuchacza i zaproszenie do uczestniczenia w muzycznej podróży Isaka, w której żaden temat nie stanowi tabu. Tak jak w utworach „Light Up”, „Silence” czy „Religion”, gdzie wokalista mierzy się z własnymi lękami: – Kiedyś nie byłem na tyle odważny, by o tym głośno mówić, ale od jakiegoś czasu udaje mi się otworzyć te drzwi, które wcześniej były zamknięte.

Isak Danielson – „Remember To Remember Me” – tracklista:
1. Religion
2. Remember to remember me
3. Silence
4. Part of Me
5. Light Up
6. Love Me Wrong
7. I Don’t Need Your Love
8. Feel Something
9. Every song for you – Live in Studio Brun
10. Domino
11. Last Song  

Materiał prasowy: Universal Music Polska

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny