„Better”: nowy singiel Kristiana Kostova

„Better” to drugi singiel Kristiana Kostova zapowiadający EP-kę „MOOD”.
Piosenka powstała w Los Angeles we współpracy z songwriterami, którzy wcześniej pracowali m.in. z takimi artystami jak Bebe Rexha, Adam Lambert, Maroon 5, Demi Lovato czy R3HAB.

„Better” powstało w warunkach domowej izolacji. Kristian Kostov w ostatnich tygodniach, podobnie jak wiele innych osób zamkniętych w domach, zanurzał się w negatywnych myślach. Wewnętrzna walka spowodowana utratą wiary znajduje odzwierciedlenie w refleksyjnym wokalu zestawionym z wielowarstwową produkcją – która na szczęście daje promyk nadziei. „Czy kiedykolwiek będzie lepiej?” – pyta retorycznie Kristian – co dla świata w płomieniach jest pytaniem zbyt dosłownym.

Kristian Kostov to młody gwiazdor, który zaczynał w zespole jazzowym. W wieku 20 lat może pochwalić się już m.in.: występem w siedzibie ONZ w Nowym Jorku, finałem „The Voice Kids” czy „X Factor”, uczestnictwem w Eurowizji 2017, nagrodą European Border Breakers Awards 2018 i EBBA Public Choice Awards. W 2019 Kostov został najmłodszym uczestnikiem „Singer” – najpopularniejszego programu telewizyjnego dla wokalistów w Chinach, którego widownia przekracza 2 miliardy. Dzięki temu młody artysta stał się gorącym nazwiskiem w Weibo i trafił na listy przebojów w serwisach cyfrowych w Chinach, np. QQ music (ponad 700 mln użytkowników).

Materiał prasowy: Universal Music Polska

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.