Jak zacząć jeszcze raz? Ola Olszewska to wie!

Ola Olszewska wydaje kolejny klimatyczny numer. Na nowo” to piosenka, która podnosi na duchu, a artystka wprost mówi o zaczynaniu na nowo po trudnej relacji. Utworowi towarzyszy romantyczny teledysk Bartka Bednarka.


Wraz z nadejściem wiosny od razu czujemy, że możemy zacząć na nowo. Inaczej podejść do siebie, trwających relacji – zmienić nastawienie, po prostu. O tym też śpiewa w najnowszym numerze Ola Olszewska. Młodziutka artystka nie zawodzi swoich fanów i ponownie proponuje utwór, który romantycznie kołysze i podbudowuje. Chciałoby się powiedzieć: „hej, wiosna już tu jest! Głowa do góry! Warto zrobić coś na nowo!”.

 

Pomysł na teledysk powstał we współpracy z teamem Bednarek Crew. W teledysku oprócz Oli Olszewskiej, jej alter ego zagrała Patrycja Pic.


Ola Olszewska – wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka, odkryta w programie “The Voice Kids”. Do tej pory wydała siedem utworów: odtworzony w Spotify już ponad milion razy “Czy To Nadal Ja”, “Mały Gest”, “Chcę Do Domu” i “Pożegnanie”. Nowości to: „Inna Ja”, „Przypadkiem” i „Blisko”. Wokalistka tworzy w nurcie songwritingu, prezentując słuchaczom klimatyczne, romantyczne utwory, w których opowiada o relacjach i towarzyszących im emocjach. To, co wyjątkowe w twórczości Oli to forma przekazu. Nostalgiczne, bardzo delikatne i romantyczne melodie niosą teksty o zagubieniu, dojrzewaniu do zmian, miłości i poszukiwaniu siebie. Na rodzimej scenie w podobnym nurcie tworzą m.in.: Kwiat Jabłoni, Kaśka Sochacka, Ania Dąbrowska, Ania Karwan, Natalia Szroeder czy sanah.
Ola skupia się obecnie na szlifowaniu warsztatu oraz komponowaniu i pisaniu kolejnych utworów, które zgromadzi na debiutanckim albumie.
Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.