Ola Olszewska wydaje kolejny klimatyczny numer. „Na nowo” to piosenka, która podnosi na duchu, a artystka wprost mówi o zaczynaniu na nowo po trudnej relacji. Utworowi towarzyszy romantyczny teledysk Bartka Bednarka.
Wraz z nadejściem wiosny od razu czujemy, że możemy zacząć na nowo. Inaczej podejść do siebie, trwających relacji – zmienić nastawienie, po prostu. O tym też śpiewa w najnowszym numerze Ola Olszewska. Młodziutka artystka nie zawodzi swoich fanów i ponownie proponuje utwór, który romantycznie kołysze i podbudowuje. Chciałoby się powiedzieć: „hej, wiosna już tu jest! Głowa do góry! Warto zrobić coś na nowo!”.
Pomysł na teledysk powstał we współpracy z teamem Bednarek Crew. W teledysku oprócz Oli Olszewskiej, jej alter ego zagrała Patrycja Pic.