MACKLEMORE – THE BEN TOUR – miesiąc do koncertu w Polsce

                           MACKLEMORE

THE BEN TOUR


Tylko miesiąc dzieli nas od koncertu w Polsce!

29.04.2023 Warszawa, EXPO XXI

Goście specjalni: Tones And I oraz Charlieonnafriday

Bilety
na www.LiveNation.pl


MACKLEMORE rusza w kwietniu w trasę koncertową THE BEN TOUR


Macklemore, zdobywca wielu diamentowych albumów i laureat nagrody GRAMMY® wydał swój najnowszy studyjny album “BEN”, wraz z najnowszym singlem „No Bad Days” i towarzyszącym mu teledyskiem, wyreżyserowanym przez jego 7-letnią córkę Sloane.  

„Mój wymarzony reżyser. Także moja gwiazda.” stwierdza Macklemore. „Sloane była kreatywna odkąd pamiętam. Jej styl, jej oko, jej freestyle, jej Melodie. Poza jej mamą to prawdopodobnie jej ufam bardziej niż komukolwiek innemu w kwestiach kreatywnych. Ona nigdy nie wstydziła się swojej opinii. Jestem tak dumny z tego, kim jest, że myśląc o tym, mam łzy w oczach. Możliwość przeprowadzenia burzy mózgów, marzenia, rzucania pomysłami i ostatecznie wykorzystania ich z Sloane u steru… to na zawsze będzie jeden z moich ulubionych filmów. Mam nadzieję, że sprawi, że się uśmiechniesz.”

 

BEN to bardzo oczekiwany trzeci studyjny album Mackemore’a. „Zawsze chciałem zrobić album o nazwie Ben”, dzieli się artysta. „Jest coś w płycie z własnym tytułem. Ma w sobie aurę podglądactwa. Wpuszczam ludzi do środka, ale w sposób, na który wcześniej nie czułem się w 100% komfortowo. Teraz już tak.” W 2020 roku, podczas globalnej pandemii, znalazł chwilę na introspekcję – na co zazwyczaj ojciec trójki dzieci i koncertujący muzyk nie ma czasu…

„Doświadczyłem poziomu refleksji, którego chyba nie byłem w stanie naprawdę wykorzystać w przeszłości” – potwierdza. „Ta obowiązkowa pauza i czas stworzyły poziom intymności, którego być może nie byłoby, gdyby świat nadal funkcjonował tak jak dotychczas”.

Europejski odcinek trasy, zorganizowany przez Live Nation, rozpocznie się we wtorek 4 kwietnia 2023 r. w Dublinie w 3Arena. Następnie twórca światowych hitów zaprezentuje swoje elektryzujące show m.in. w: Wielkiej Brytanii, Holandii, Belgii, Francji, Niemczech, Polsce, Austrii, Szwajcarii, Włoszech, Danii i Norwegii. Pełna lista dat: https://macklemore.com.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.