James Blunt w Polsce wraz z legendarnym ART ON ICE!

Już 21 grudnia, kilka dni po premierze nowej płyty, Polskę odwiedzi James Blunt wraz z łyżwiarskim spektaklem ART ON ICE.  Kultowe na całym świecie widowisko, w którym udział bierze m.in. Cirque Eloize – jeden z najsłynniejszych cyrków na świecie, odbędzie w ERGO Arenie w Gdańsku.

ART ON ICE

ART ON ICE to niezwykłe show estradowe, które zostało stworzone w Szwajcarii  ponad 25 lat temu.  Do tej pory w samej Szwecji spektakl obejrzało ponad 80 tysięcy osób. Piękne kostiumy, niezwykłe konstrukcje baśniowych maszyn, z wielkim, unoszącym się ponad lodowiskiem sterowcem oraz efekty świetlne i multimedialne, to sprawie że ART ON ICE  ma opinię najbardziej widowiskowej gali łyżwiarskiej na świecie. Mistrzowsko łączącą muzykę, sport, balet i akrobatyczne pokazy w jedyny w swoim rodzaju, pełen radości życia show.

Co roku przed widzami odkrywany jest całkowicie nowy i oryginalny scenariusz, który fascynuje i inspiruje. Tegoroczny motyw przewodni to „Time to Time” poetycka opowieść łącząca magię i historię prawdziwej miłości. Nasi bohaterowie zostają niespodziewanie przeniesieni w inny wymiar i właśnie tam próbują odnaleźć siebie, ale czy im się to uda? Tego dowiemy się dopiero podczas dwugodzinnego niepowtarzalnego spektaklu.

ŚWIATOWA OBSADA

W tegorocznej obsadzie ART ON ICE, która odwiedzi również Polskę, znajdziemy uwielbianego przez Polaków Jamsa Blunta. Brytyjski wokalista, który słynie z romantycznych balland takich jak „You’re Beatiful”, „Postcards”, „1973 czy Bonfire Heart”.

Obok artysty pojawią się wybitni przedstawiciele łyżwiarstwa figurowego na lodzie  – Tatiana Volosozhar i Maxim Trankov (dwukrotni Mistrzowie Olimpijscy i Mistrzowie Świata) – z Rosji, Vanessa James i Morgan Ciprès (Mistrzowie Europy) – z Francji, Kaetlyn Osmond (Mistrz Świata) – z Kanady, Elena Radionova (dwukrotna Mistrzyni Świata juniorów) – z Rosji. Choreografię ich pokazów przygotował jeden z najznakomitrzych światowych twórców w  tej dziedzinie, Stephane Lambiel, szwajcarski łyżwiarz figurowy, dwukrotny Mistrz Swiata i  Wicemistrz Olimpijski, także biorący udział w  show Time To Time.

Ponadto na scenie zobaczymy Cirque Eloize jeden z najlepszych cyrków na świecie, entuzjastycznie przyjmowany przez fanów od nowojorskiego Brodwayu po londyński West End. W ich ponad dwudziestoletniej historii wystąpili w ponad 550 miastach, dali ponad 5500 występów, a obejrzało ich ponad 3,5 miliona widzów.

KUP BILET!

Bilety dostępne będą w sprzedaży już od 4 lipca od godziny 12:00 na stronie internetowej www.ebilet.pl.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny