Jann zapowiada jesienną trasę koncertową.

Jann ogłosił europejską trasę koncertową, w ramach której zagra dwa koncerty w Polsce. 7. listopada wystąpi w klubie Studio w Krakowie, a 1. grudnia w warszawskiej Stodole.

Jann, czyli Jan Rozmanowski popularność zdobył w 2023 roku za sprawą utworu „Gladiator”. Singiel trzykrotnie pokrył się Platyną w Polsce oraz zajął 1. miejsce na liście Spotify Viral zarówno w naszym kraju, jak i w Ukrainie i Białorusi. Muzyką zajmuje się jednak od dziecka, już w wieku 12 lat śpiewał w Operze Narodowej w Warszawie, a warsztat doskonalił w londyńskiej szkole Point Blank Music School. Pierwszy singiel – „Do You Wanna Come Over?” wydał w 2020 roku, a dwa lata później EP-kę „Power”, na której znalazło się 5 utworów, w tym „LOOKATME”.

 

Ostatnio wokalistę mogliśmy słyszeć w utworze „List” stworzonego na potrzeby 3. sezonu serialu „Rojst”, gdzie zaśpiewał u boku Brodki i Urbańskiego. Jann wydał niedawno również single „Need a Break”, „The Letter” oraz „Charisma”.

Jann od dłuższego czasu intensywnie koncertuje. W zeszłym roku wyruszył w Gladiator Tour i Jann Tour Fall, a także wystąpił m.in. na Open’er Festival oraz Orange Warsaw Festival. Artysta był też supportem na koncertach Ralpha Kamińskiego oraz na europejskiej trasie Madison Beer „The Spinnin Tour”. Tym razem Jann pojawi się w największych miastach Europy jako główna gwiazda. FALL TOUR 2024 rozpocznie się 15. października w Niemczech, a skończy koncertami w Krakowie i Warszawie. Organizatorem wydarzeń jest Eventim Polska. Sprzedaż biletów rusza już w ten piątek, 24. maja na stronie: eventim.pl

 

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.