Jedyne w swoim rodzaju Domowe Targi Książki – Przygotuj się na najważniejsze wydarzenie literackie w roku!

Targi książek dla każdego czytelnika są wielkim wydarzeniem. To doskonała okazja na spotkanie swoich ulubionych autorów, zadanie im nurtujących pytań czy też poznanie, jak tak naprawdę wygląda rynek wydawniczy. Nie może więc dziwić szerokie zainteresowanie tego typu imprezami, czego idealnym przykładem są targi w całości odbywające się w internecie…

 

  1. Więcej niż festiwal literatury.
  2. Międzynarodowe targi książki online.
  3. Jak przygotować się do Domowych Targów Książki?
  4. Doskonałe okazje dla czytelników.

 

Targi książki w Warszawie, gdańskie, poznańskie i wrocławskie targi, festiwal w Szczebrzeszynie, Góry Literatury… Długo można by wymieniać najpopularniejsze wydarzenia literackie w Polsce, które przyciągają do siebie niezliczenie wiele czytelników. Co jednak istotne, dopiero Domowe targi książki pozwalają wszystkim wziąć udział w imprezie, niezależnie od miejsca, w którym się przebywa! Spotkania z twórcami oraz osobami związanymi z wydawnictwami, a także specjalne promocje – to jedynie niewielki procent przygotowanych atrakcji!

 

Więcej niż festiwal literatury

 

Koncepcja Domowych Targów Książki zrodziła się 2020 roku – w czasach, kiedy bezpośrednie spotkania nie były możliwe, a każda miejska biblioteka publiczna funkcjonowała w ograniczony sposób. Zarówno czytelnicy, jak i twórcy w dalszym ciągu potrzebowali wzajemnego kontaktu, podtrzymania tej wyjątkowej więzi. Tak powstała pierwsza edycja jedynego w swoim rodzaju festiwalu, który od tego czasu odbywa się cyklicznie: dwa razy w roku! Dzięki niemu otrzymujemy możliwość dowiedzenia się więcej o nadchodzących, ekscytujących premierach (i ich autorach), w tym o książce Manifest pióra Bernardine Evaristo, czyli jednej z poczytniejszych autorek ostatnich lat.

 

Międzynarodowe targi książki online

 

Internetowe targi książki to wymarzony sposób na poszerzenie swojej wiedzy o rodzimej literaturze, ale również zagranicznej. Spotkania z przedstawicielami wydawnictw, w tym z tłumaczami, są niezwykle cenione przez uczestników, a liczba śledzących ów wywiady przerasta wszelkie oczekiwania.

Zbliżające się targi bez wątpienia poruszą temat książki Manifest Bernardine Evaristo. To pierwsza czarnoskóra autorka nagrodzona renomowanym Bookerem w 2019 roku (za głośną powieść Dziewczyna, kobieta, inna). Dziś powraca z nową książką, która ponownie chwyci za serca czytelników.

 

Jak przygotować się do Domowych Targów Książki?

 

Aby wziąć udział w Domowych Targach Książki, wystarczy… dostęp do internetu. Ważne przy tym, żeby stale śledzić informacje udostępniane przez organizatora – księgarnię Wydaje nam się. Znajdziemy w nich między innymi dokładny terminarz spotkań z:

  • autorami,
  • wydawcami,
  • influencerami,
  • wszelkimi innymi twórcami biorącymi udział w targach.

Ponadto na bieżąco dowiemy się o kolejnych planowanych wydarzeniach. W tym celu zapiszmy się do festiwalowego newslettera oraz regularnie odwiedzajmy stronę internetową i serwisy społecznościowe księgarni (gdzie odbędą się same transmisje spotkań).

 

Doskonałe okazje dla czytelników

 

Jednak czym byłyby prawdziwe targi książki bez specjalnych promocji dla uczestników? Każdy podczas festiwalu może nabyć szereg nowości i bestsellerów w korzystnych, niedostępnych na co dzień cenach. I nie są to jedynie symboliczne rabaty, lecz atrakcyjne okazje, których nie można przegapić. Tyczy się to tak fantastycznych pozycji jak Bernardine Evaristo – Manifest oraz wcześniejszej, nagrodzanej książki autorki: Dziewczyna, kobieta, inna.

Festiwal idealny? Wszystko na to wskazuje!

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.