John Moods 19 marca w Warszawie!

Już w przyszłym miesiącu ponownie zawita do Warszawy berliński artysta John Moods. Po bardzo dobrze przyjętym występie podczas Lato w Mieście, John zagra tym razem 19 marca w klubie Chmury jako acoustic trio. W roli supportu pojawi się Jan Bąk. Start wydarzenia o 20:00.

Linki do muzyki:

 


Po niedawnym wydaniu trzeciego albumu „The Great Design” w uznanym berlińskim labelu Mansions and Millions oraz wspólnej płyty z The Zenmenn w Music From Memory, John Moods przywozi swoje piękne pieśni na wschód Europy. Towarzyszyć mu będzie dwójka wokalistów i multiinstrumentalistów: Martha Rose na flecie i wokalu oraz Dandy Deniz na gitarze i wokalu. Zaprezentują oni swoją mieszankę ponadczasowego angielskiego folku z lat 70. (i starszego) połączonego z ejtisową muzyką pop i nieprzemijającymi motywami lirycznymi. Pomyśl o takich artystach jak: Fairport Convention, Nick Drake, Simon & Garfunkel, Peter Gabriel czy Springsteen w odrobinę delikatnym wydaniu.
Jan Bąk (indie pop) – romantyczne refreny w służbie poetyckich tekstów podglądajacych sekretne życie postaci. Znany z albumu koncepcyjnego ,,śpij już stary” (2022, wyd. Azymut) zrealizowanego z Bogdanem Sękalskim oraz ciepło przyjętej EPki o zwierzętach pod tytułem ,,Megafauna” (2023), stworzonej razem z Annią.
Janek zaprezentuje w towarzystwie Michała (perkusjonalia) kameralny set akustycznych piosenek napisanych specjalnie na tę okazję — z okazjonalną wycieczką w przeszłość.
Dla fanów Y La Bamba, Sufjana Stevensa, The Beatles.
bilety 30/40 zł
Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.