Judith Owen prezentuje nową wersję przeboju „What If God Was One Of Us”

„What If God Was One Of Us” to światowy hit, znany dzięki Joan Osborne!

„Właśnie wtedy, gdy wydawało mi się, że już wszystko słyszałem, pojawiła się Judith Owen i tchnęła nową cząstkę życia w tą zwykłą piosenkę, którą skomponowałem pewnej nocy, kiedy moja żona spała na sofie…” – komentuje Eric Bazilian – autor „What If God Was One Of Us”.

Urodzona w Walii, mieszkająca w Nowym Orleanie, wokalistka, pianistka, piosenkarka i kompozytorka Judith Owen powraca z wyjątkową wersją światowego hitu autorstwa Erica Baziliana – frontmana zespołu The Hooters. „What If God Was One Of Us” to międzynarodowy przebój, najlepiej znany w wersji Joan Osborne, który znalazł się na jej debiutanckim krążku – „Relish” w 1995 roku!

https://www.youtube.com/watch?v=5G5XzQN_SDM

Judith Owen jest absolutną mistrzynią aranżacji znanych hitów. Jej poprzedni album pt. „redisCOVERed” składał się tylko i wyłącznie z coverów! Większość artystów decyduje się na taki krok, gdy wyczerpuje się kreatywność, lub należy wywiązać się z kontraktu z wytwórnią… lecz większość artystów to nie Judith Owen, która jest wokalistką i instrumentalistką z najwyższej półki.  Wybierając kolejne single do opracowania, Judith kompletnie zmienia ich charakter. Nie ma więc żadnych granic; artystka śpiewa hity takich gwiazd jak np. Ed Sheeran, The Beatles, kończąc na Deep Purple, czy Soundgarden! Ogromne umiejętności wokalne i instrumentalne sprawiają, że Judith potrafi w każdy utwór tchnąć nowe życie i nadać mu zupełnie niespodziewane cechy… i tak samo dzieje się właśnie ze wspomnianym wcześniej „What If God Was One Of Us”. Nowa, niezwykła aranżacja nie powinna dziwić, ponieważ sama Judith przyznaje że jej dewizą jest „Quode non faceret Magnificat & Nunc Dimittis!” czyli „Nigdy nie gram karaoke”! Warto wspomnieć, że „redisCOVERed”, zdobył uznanie krytyków na całym świecie! Artystka wystąpiła m.in. w Koncertowym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej w Trójce, w październiku 2018 roku!

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny