Justyna Dobroć – „Drzwi” 🚪 – premiera singla

Justyna Dobroć - "Drzwi" - premiera singla

Justyna Dobroć

Justyna Dobroć „Drzwi” to kolejny singiel Justyny Dobroć. Po raz pierwszy artystka nagrała do niego teledysk w stylu vertical, by oglądanie najnowszego utworu Justyny było zdecydowanie łatwiejsze na Smartfonie.

„Drzwi” opowiadają o murze, jaki każdy z nas spotyka na swojej drodze, kiedy po prostu dochodzi do kłótni. Czasami zatrzaskujemy je za sobą, bez możliwości ich otworzenia, a czasami potrzeba wielu prób, by jednak osoba po drugiej stronie je uchyliła. Zmęczenie i znudzenie sytuacją pcha nas do irracjonalnych kroków. Kiedy jest po wszystkim niejednokrotnie, śmiejemy się z niepotrzebnych konfliktów. Czy otworzysz drzwi i wpuścisz utwór Justyny Dobroć do swojego świata?

Justyna Dobroć
Justyna Dobroć

Justyna Dobroć to wokalistka, songwriterka, autorka słów oraz melodii.

Na swoim koncie ma wydaną płytę pt. „Puzzle” oraz EP „Na Nowo”. Jej utwory są emitowane w wielu stacjach radiowych regionalnych oraz ogólnopolskich. Uhonorowana nagrodą Twarze Biznesu, oraz Muzyczne Odkrycie Roku 2022 – Nagrody Wiktoria. Reprezentantka Polski podczas Eurovision Weekend w Finlandii, występowała na jednej scenie z finalistami Eurowizji z całej Europy podczas Polish Eurovision Party w Warszawie. Chórzystka Moniki Miller „Monami” podczas koncertu w Szwecji.

Występowała w TVP Polonia, Teleexpress, TVP 3 Warszawa i wielu innych. Można o niej przeczytać w najnowszych jesiennych magazynach znajdujących się na półkach m.in. Empiku – Przedsiębiorcy.eu czy BusinessWoman & Life. Muzyka Justyny Dobroć to połączenie stylu elektro- pop z domieszką rock’a.

Odwiedź social-media Justyny:

Instagram: https://www.instagram.com/justyna.dobroc/

Facebook: https://pl-pl.facebook.com/justynadobroc.official/

Strona: http://justynadobroc.com

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.