Już za trzy dni Rammstein zagra w Polsce!

Rammstein oficjalnie ogłosili, że w 2022 roku wracają do Polski. Występ odbędzie się w ramach stadionowej trasy zespołu, która trwa od maja 2019.

Jeśli do tej pory brakowało dowodów na to, że Rammstein jest obecnie jednym z najwspanialszych zespołów na świecie, sprawa stała się jasna po wydaniu siódmego albumu zespołu „Rammstein” oraz dzięki pierwszej części trasy stadionowej.

Udowadniają to: dyskusje pod felietonami, skok na pierwsze miejsce na listach albumów w wielu krajach europejskich, entuzjastyczne opinie fanów na temat nowego albumu oraz fantastyczne recenzje trasy, na którą bilety zostały wyprzedane w rekordowym tempie.

Nowa konstrukcja sceny, iskrzący pokaz pirotechniczny, perfekcyjnie zgrany zespół, poczucie humoru oraz patos inscenizacji Rammsteina – wszystko to jest rzadkością w takiej skali i jakości na rynku muzycznym. Więc logiczne jest, że Rammstein oferuje wszystkim swoim obecnym oraz przyszłym fanom, możliwość doświadczenia ich „mega show” (Merkur), z „dużą ilością fajerwerków, ogromem huku i dymu” (Sueddeutsche Zeitung ), który sprawi, że europejskie „stadiony zadrżą” (Nordkurier).


⏰ Timing ⏰

* Uwaga❗Wszystkie godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

16.07.2022, PGE Narodowy

17:00 otwarcie drzwi
19:30 Duo Abélard
20:30 Rammstein

Bilety zakupione na 2020 i 2021 rok zachowują ważność.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.