KABAryjTON po raz czwarty na rybnickim stadionie!

W środę, 13 marca, punktualnie o godzinie 12:00, ruszy sprzedaż biletów na tegoroczny KABAryjTON! Ta dobroczynna, kabaretowa impreza, która tradycyjnie już kończy program Dni Rybnika, w tym roku odbędzie się w niedzielę, 16 czerwca.

–  Tegoroczny projekt będzie miał dla nas wyjątkowy charakter. Cały dochód z imprezy przeznaczymy na „Największą Sztuczkę Świata – pokonanie raka”. Postaramy się zebrać jak najwięcej na wsparcie leczenia i rehabilitacji Tomka Kabisa – mówi Piotr Sobik z agencji Star Manager, organizator wydarzenia.

Tomasz Kabis to 29-letni iluzjonista, który od kilkunastu lat swoją pasją zaraża innych i wywołuje uśmiech na twarzach dzieci i dorosłych. Wielokrotnie współpracował również przy organizacji Legendarnych Kosmicznych Meczów czy Ryjka. Jako wolontariusz fundacji „Mam Marzenie” bywał na oddziałach onkologicznych, pomagając spełnić dziecięce marzenia i pokazując, że niemożliwe może stać się możliwe. Jak się okazało, teraz sam potrzebuje wsparcia, a KABAryjTON jest jednym z najlepszych sposobów, aby mu pomóc.

Podczas tej edycji wydarzenia na scenie pojawią się najpopularniejsi Artyści kabaretowi:

– Kabaret Młodych Panów,
– Kabaret Skeczów Męczących,
– Kabaret Nowaki,
– Igor Kwiatkowski,
– Kabaret Czołówka Piekła,
– Marcin Zbigniew Wojciech,
– Ewa Błachnio,
– Mariusz Kałamaga.

Kultowi już dla tej imprezy prowadzący, najlepsze w Polsce kabarety, gościnny dla mieszkańców regionu stadion – wszystko to już podczas najbliższych Dni Rybnika!

Uwaga! Pierwsza pula biletów trafi do sprzedaży już w środę, 13 marca, punktualnie o 12:00. Więcej informacji na stronie www.kabaryjton.pl.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.