Kabe w emocjonalnym singlu „Dziś nie”

Kabe w emocjonalnym singlu "Dziś nie"

Kabe foto. spontanproductions.com

Kabe prezentuje kolejny singiel z wyczekiwanego przez fanów rapu albumu „King Kong”. Tym razem jest to emocjonalny numer „Dziś nie”. Z tygodnia na tydzień o płycie robi się coraz głośniej zarówno ze względu na publikowane single, jak i dodatkowe atrakcje związane z preorderem wydawnictwa.

Album „King Kong” ukaże się 1 lipca, nakładem wytwórni QueQuality. Do tej pory Kabe zaprezentował kilka mocnych kawałków, w których zagościli raperzy z różnych zakątków świata, w tym Mr Polska oraz chłopaki z berlińskiego składu 102 Boyz.

Tym razem Kabe zaprezentował naładowany lirycznie numer „Dziś nie”. Bit do numeru wyprodukował Opiat, producent od lat współpracujący z Kabe. Teledysk dostępny jest na oficjalnym kanale QueQuality:

Kabe „Dziś nie”

W sklepie internetowym QueShop.pl trwa PREORDER albumu „King Kong”, który dostępny jest w dwóch wariantach: DELUXE oraz PREMIUM. Fani Kabe, decydujący się na drugą opcję, mają szansę zdobyć RARE ITEM w postaci zegarka Cartier Santos o wartości przekraczającej 30 000 złotych. To dotąd najdroższy w Polsce dodatek do rapowego albumu.
„King Kong” to ostatni rozdział wydawniczej trylogii Kabe – po „Albinosie”, który został okrzyknięty najważniejszym trapowym debiutem 2020 roku oraz intensywnym i osobistym albumie „Mowgli”, który uzyskał status platynowej płyty. Nadchodząca płyta to przede wszystkim szczere i szorstkie przemyślenia oraz relacje z osobistych doświadczeń rapera.

Wydawnictwo zapowiadają oprócz tytułowego utworu single „Cały hajs”, w którym pojawia się Denzel oraz „Mój dom” z gościnnym udziałem Mr Polska oraz „Szlak”, o którego brzmienie zadbał Szwed SWD. Na nowym albumie Kabe usłyszymy jeszcze m.in. Białasa i Konseresa. Płytę „King Kong” w całości wyprodukował Opiat. Layout wydawnictwa przygotował LUK.KOPE na bazie zdjęć autorstwa Bartka M. Album ukaże się 1 lipca. Wszystkie single dostępne są na oficjalnym kanale QueQuality: https://www.youtube.com/c/quequality

Preorder „King Kong” PREMIUM box dostępny na stronie: https://www.queshop.pl/cd/kabe-king-kong-premium

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.