Karin Ann prezentuje klip nagrany podczas trasy koncertowej po Europie

20-letnia słowacka piosenkarka Karin Ann po udanych koncertach z Imagine Dragons, Yungblud i My Chemical Romance prezentuje nowy teledysk i wakacyjny, energetyczny rockowy hit „you make me miserable”.

 

Zdjęcia do teledysku zostały nakręcone podczas występów artystki przed Yungblud i Imagine Dragons w Pradze oraz w Warszawie, gdzie supportowała My Chemical Romance.

Pełne energii wideo doskonale pokazuje, jak młodziutka Słowaczka fantastycznie nawiązuje kontakt z fanami i jak świetnie potrafi się bawić podczas swoich koncertów. Duża dawka pozytywnej energii.

„Piosenka „you make me miserable” jak zawsze bazuje na mojej historii” – mówi Karin Ann. „Jakiś czas temu pojawił się w moim życiu pewien facet, którego naprawdę lubiłam. Świetnie się dogadywaliśmy i on też wydawał się we mnie zapatrzony. Jednak po kilku miesiącach dowiedziałam się, że ma dziewczynę. Zamiast zrobić z tego dramę, na przekór wszystkiemu postanowiłam napisać o tej historii zabawną piosenkę. Początkowo nie myślałam nawet o teledysku do niej, ale jak zobaczyłam materiał z koncertów i zza kulis i to ile ma on w sobie energii pomyślałam – ok, zróbmy to. I tak powstał klip, który jest swoistym hołdem dla mojej publiczności i dla moich przyjaciół, którzy mnie mocno wspierają. Bez nich nie byłabym tu gdzie jestem. Ich obecność podczas koncertów dodaje mi dużo odwagi”.

Mimo trwających wakacji Karin Ann się nie oszczędza. Obecnie przebywa w Londynie na kursie aktorskim, a niebawem będzie ją można zobaczyć na kolejnych koncertach m.in. podczas występów LP w Wiedniu i Rydze.

Co sądzicie o nowym singlu i teledysku Karin? My czujemy tą energię!

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.